Idejas

Zeitgeist

Pavisam negaidīti, esmu pamatīgi pārsteigts, pat šokēts. Lai arī atsevišķi vairāki no šajā filmā apskatītajiem faktiem man bija zināmi, tik eleganti savilkt tos kopā, un radīt pēkšņi tik skaidru skatu uz pasauli – šādu rezultātu es nebiju gaidījis.
Daudzas no izklāstītajām lietām man patiesi nāca kā šoks, tādas lietas kuras pat nav jāmeklē konspirācijas saitos, vienkāršos valdības saitos un dokumentos. Filma jānoskatas vēlreiz. Lai arī Otrās daļas pamatojumi tiešām nebija pilnīgi, tas arī nebija tās mērķis – to darīja M.Mūrs un Loose Change, bet kopumā kā perfekta vēstures un pasaules iekārtas izskaidrojoša arka, sākot jau ar pirmskristus laikiem – filma ir jāredz ikkatram, kurš vēlas domāt, saprast un ciena sevi kā personību nevis mēdiju un naudas vergu. Kā jau katru informācijas avotu, arī šo filmu jāuztver kā domas katalizatoru, nevis dogmu vai faktu, bet es garantēju ka maz cilvēkus tā atstās nepāriecinātus.

Lai arī šis nav kārtējais konspirāciju ķēdes vīruss, izplatiet tālāk. Linki:

1. Saits ar Strīmu
2. Torents
3. Lokāls spogulis

14 Comments on “Zeitgeist

 1. Tieshi taa – obligati janoskatas, hehe, ka skolaa obligaataa literatura… 🙂
  Jap, ari fakti par 911 parsvara lielaka dalja bija jau skaidra, shis tas naaca jauns klaat man, ko nezinaju. Nja un skaidrs ka lielaka dalja pasaules ir paakju – kas domaa iisi un tic tam ko raadaa cnn/lnt/bbc utt utt… un lasa presee utt utt… nezinu kursh tur safabrice, kursh nee, bet meli tiek gjenereeti visaa pasaulee.

  Par to ko tu teici – ka shitas ir ka domu katalizators, nu manuprat puse uz pusi, tomer ka faktu vaaceliite shita filma noder, un tad jau var teikt kaa dogminja maza/pieradijums taads kaa.

  jaa, pirmajaa treshdalja filma daudz izglitoja par tiem zodiakiem un jeezu utt utjp …. taakaa feina feina filma!

 2. p.s. filmas 1:38:12
  ir tabulas par izglitotibas limeni, pamanijat tur LATVIA figuree, protams, ka augstak par ASV ! 😉

  p.p.s turklat 1:38:23 tur ir LATIVIA nevis LATVIA hm… ?!?!?!

 3. Paldies par lokalo spoguli :)Tiesham 1. dalja bija man ljoti parsteidzosha, 2. dalja bija ta, par 911 pagaidam man visvairak patika Fahrenheit 911 (Michael Moore, tas ir Murs ?).
  3. dalja ljoti daudz faktus ielika, ljoti atri izskreja visam pari.

  tas links kur Amerikaniem prasa ir smiekligs, tomeer man liekas ka tur izvelejas visstulbakas atbildes, nevar but ka vini visi ir tik…
  Ari musu ielas man liekas var atrast cilveeku, kas nevares atbildet kas par galvapilseetu Igaunijai 😉

 4. Tikko noskatījos – ļoti jauks gabals, daudz zinamu lietu un dažas līdz šim nedzirdētas, it īpasi pārsteidza kadri no WTC ar slīpo kollonnu nogriezšanu un tas, ka metāls bija sakaitēts līdz temperatūrai, kas par 500 gradiem pārsniedz aviācijas degvielas degšanas temperatūru :DLieliski sakopots un pasniegts, tagad tikai jasāk domāt, kur tādā pasaulē iederēties, jo apstādināt tādu processu būs ļoti pagrūti, toties var domāt ka to pavērst savā labā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.