Notes - Travel

Plāns

Tuvojas ceļojumu laiks. Tātad pēc atgriešanās no darba brauciena uz Argentīnu, 15. septembrī izbraucam divu nedēļu braucienā pa eiropu ar auto, četratā. Lielos vilcienos maršruts ir Lietuva-> Polija-> Čehija-> Vācija-> Austrija-> Slovākija-> Polija-> Lietuva. Gūglis apgalvo ka maršruta garums ir kādi 4500km.Raimonds uzņemas plānošanu Čehijā un Slovākijā, es uzņemos Vācijas bavārijas daļu un Austriju. Maršrutā plānoju iekļaut tādas klasiskas vietas kā Neuschwansteinas pili, skaistāko bavārijas reģionu pie Koenigsee, Austrijas gleznainākos ceļus un mazos ciematiņus, kā arī galvenās pilsētas.Galvenais protams ir neaizplānoties absurdā, un vairāk sekot situācijai, neskatoties pulkstenī izbaudīt skaisto dabu, nesteidzoties klaiņot pa alpiem, atpūsties un aizmirst par ikdienu. Tomēr aptuvenam virzienam ir jābūt, un nezinot kur brauc taču var pabraukt garām tik daudz paslēptām pērlēm. Pirmais ko vēlos ir braukt pa pēc iespējas mazāk apdzīvotām vietām, mazām pilsētiņām, kalniem un nepopulāriem ceļiem.Skaistie Alpu ciematiņi ar gleznainajiem skatiem ir viens no maniem ceļojumu sapņiem – sterili eiropeiskā daba, svaigais gaiss un plašums. Noskaidroju ka kempingi maksā sākot ar 7Eur par teltsvietu, savukārt divvietīga istabiņa skaistā hotelī laukos maksā ap 30Eur ja paveicas. Tāds pagaidām ir plāns. Gribēju saglabāt pāris kartes, kāpēc gan ne blogā 🙂picture-3.pngCeļš līdz Vroclavai, Polijā. Nakts tur: Hostelis Hiway. Cena 44Eur par 4 cilvēku istabu visiem. Rītā 16.sept. pilsētas apskate, dodamies uz akmeņu parku Teplice. Visu dienu staigājam tur, nakšņojam vietējā hotelī, lēti iekš Lonelyplanet grāmatas adrese. Nākamajā dienā no rīta 17. Septembrī esam Prāgā. Patusējam, nakšņojam tur. Nākamajā rītā, 18 sept., pēc iespējas agri braucam uz Minheni, ceļā četras stundas. Esam tur ap 13tiem, izstaigājam Minheni, iepērkamies, dodamies tālāk uz Fisseni pie Neuschwanstein. Skaists ciemats, dzīvojam pēc iespējas šajā dzīvoklī par 90Eur uz visiem. Vakarā apskatam ko vēl varam, ejam čučēt un 19. septembrī mostamies lai dotos uz pili. Apskatam pili, izstaigājam rajonu, dodamies uz kalniem meklēt kādu no mājiņām kas minētas alpu biedrības saitā un tur arī paliekam. 20 septembrī ejam pārgājienā pa takām kalnos, iespējams paliekam vēl vai arī dodamies uz kādu mājiņu tuvāk Koenigsee kas ir nākamā apmekējamā vieta. 21. septembrī apskatam Koenigsee, rajonu un iebraucam Austrijā, kur izbraucot skaistākos ceļus atrodam nākamo pieturas punktu kautkur Zell am See rajonā vai zemāk. 22. datumā braucam pa austriju virzienā Vīne, iespējams pa ceļam nakšņojam, pieņemsim ka 23 datumā staigājam vīni un tur netālu arī sagaidam 24. septembri kad dodamies tālāk uz slovākiju.

18 Comments on “Plāns

  1. Par shīm bildēm, kas te ieliktas. Kā viņi šitā panākt forografējo gleznu jeb apstrādājot bildes photoshopaa?

  2. Liene – ņem vērā, ka to pils fočeni taisījis kaut kāds vienkārši mega-mega fotogrāfs, bet otrā patiesībā nav nekas tāds, ko tajā reģionā varētu uzskatīt par fenomenālu. Tādu fočeni kā otrā arī NR (manuprāt) uztaisītu

  3. par pirmo – apskatot tuvāk izskatās ka tomēr liels darbs ieguldīts pēcapstrādē, likts virsū kāds efekts lai iegūtu tādu ‘otas’ efektu. bez tā varēja arī iztikt. galvenais sagaidīt pareizo saulrieta gaismu un dramatiskās pērkona debesis, un fotografēt ar pareizo WB uzstādījumu (shade vai cloudy?). tas vienkāršiem vārdiem sakot. realitātē grūt panākt tādas gaismas un krāsas.
    man piemēram šai bildei ir kas līdzīgs un tā vispār nav apstrādāta ja neskaita apgrieztas malas:

    Autumn Road

  4. nu, jaa bet taa bilde pirmaa izskataas kaa zimeta nevis focheta, nevar iedomaties ka dabaa ta jel kas var izskatities.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.