Environment

Klimata pārmaiņa

Kad mēs pārkāpsim principus, atkāpsimies un iegūsim perspektīvu uz notiekošo? Šodien lasu ka NASA klimata datos bijusi kļūda, un patiesībā pats karstākais gads nav bijis 1998., tas tagad tomēr esot tikai otrs karstākais, un pats karstākais bijis 1934.
Vai tas ko maina? Joprojām tas parāda ka divdesmitā gadsimta rūpniecības un pārapdzīvotības laikmetā ir pietiekami mainījies klimats lai to ievērotu, turklāt pats galvenais – kāda atšķirība vai ir siltāks vai nav, jo t.s. klimata pārmaiņas atbalstītāju vienīgā prasība ir dabas piesārņošanas samazināšana, un kas TAJĀ ir slikts es nesaprotu, ja kritikas nāk ne tikai no naftas magnātiem, bet pat parastiem ierindas pilsoņiem.

Jāizbeidz ir lamāt dabas aizstāvētājus par pseidozinātniekiem, un jāpaskatas no malas – vai mēs vēlamies dzīvot smoga pārklātās pilstētās, piesārņotu upju malās, piedrazotu mežu / izgāztuvju ieskauti? Kurš to vēlas? Kas slikts ir tīrākas vides aizstāvēšanai?

14 Comments on “Klimata pārmaiņa

  1. Jautaajums manupraat ir mazliet savaadaaks, cik daudz shie taa saucamie dabas aizstaavji pieprasa. Man shtjiet ka ja dazhiem buutu ljauta valja, tad jau uz liidzenas vietas tiktu atsleegta elektriiba, aizveertas visas citas energjijas ieguves, no seerijas.. cilveeki agraaak dziivoja tumsaa.

  2. Bet nu cilvēkiem ir jāmainās. Ir tādi, kuri bez domāšanas visu drazu met pie zemes un ārā pa auto logu. Tas ir stulbi. Pēc tam pašiem jādzīvo miskastē.

  3. Un tu domā Juri ka labāk visiem nomirt no piesārņojuma? tipiska Buša domāšana 🙂 Neko jaunu jau viens nevar izdomāt, jo jākaro.
    Cilvēkus mainīt nevar, paskataties uz cūkmena reklāmām – tāpat nekas nemainās. Palīdzēt tā liekas var tikai ar sodīšanu, aizliegšanu un pārmācīšanu. Neviens negrib 1984, bet izskatās ka uz to vien uzprasās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.