Review

Wild Hogs, Die Hard 4.0

Wild Hogs ir viena no tām filmām kur liekas ka slaveni aktieri sanāk kopā laist luni. Sākotnēji likās ka filma būs interesanta, bet tiklīdz jociņi sāka iet zem jostas vietas, palika garlaicīgi. Tāpat kā piemēram Meet the Parents, šī ir filma kurā joku būtība ir pazemot protagonistus, un ielikt viņus idiotiskās situācijās. Tie kuri filmas skatās no malas iespējams varēja labi pavadīt laiku, bet man kas filmās iebrauc un identificējas – šādas nepatīk. Lai gan šādu jociņu nebija tik daudz, un kopumā filma bija tīri okei. Pirmajās 20 minūtēs es pat domāju ka viņa būs tiešām forša.
Die Hard 4.0 ir ellīgi labs trilleris ar mind-blowing specefektiem un sajūsmas līmenis ir vienkārši neaprakstāms.  Klasiska stila action ar un par mūsdienu iespējām un tehnoloģijām, tiek apcilāta aktuālā tēma par virtuālo terorismu, elektroniskajiem uzbrukumiem utt. Neskatoties uz to ka filmā bija vairāki neatbildēti jautājumi, pārdabiski triki un dažas kļūdas – tomēr ļoti labi pavadīts vakars. Labākais action kopš seniem laikiem. Iesaku!

14 Comments on “Wild Hogs, Die Hard 4.0

  1. “protagonistus” – tikai nepaliec par taadu, kas vietaa un nevietaa lieto sveshvardus. Nacaas paskatities, ka tas ir galvenais varonis literārā vai drāmas darbā. Bet par recenziju piekriitu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.