Books

Cover your eyes, Potter leaked!

Izklausās ka piecas dienas pirms oficiālas relīzes, jaunā Harry Potter grāmata Deathly Hallows esot nonākusi torrentos, fotogrāfiju veidā (parādās ticamības moments). Iesaku atslēgt RSS lasītājus, neiet portālos un uzlikt kādu skaļu mūziku, jo līdz mums noteikti vēl labu laiciņu nekas neatnāks. Moš angliski pasūtīt? Nezinu kas notika, bet pasūtiju (JR). Roka paslīdēja 🙂

44 Comments on “Cover your eyes, Potter leaked!

 1. ĀĀĀĀĀĀ!!!! Tu pasūtīji septīto Poteru? Es varēšu viņu aizņemties, lai izlasītu? Lūdzulūdzulūdzu, man tiešām negribas viņu lasīt atkal wordā pa vakariem divas nedēļas, bet gan cilvēcīgi izbaudīt taustāmas lappuses… ;(

 2. Būs jābrauc pakaļ 🙂 Ņem vērā ka vispirms es pats gribēšu izlasīt. Droši vien nākamās nedēļas beigās šis būs klāt, un lasīšana paņems kādas dienas 2-3.

 3. Normim peedeejaa laikaa taa “roka” pasliid diezgan biezhi.. 🙂 “deguna tiiraamaa” birstiite, pults, tagad Poters… diez ko Nora saka? 🙂

 4. kas tā par interesantu fīču? nezinu, bet liekas ka neviens izņemot “krutās” valstis viņas ātrāk nesaņems, domāju no amazona pienāks pirms kautkādām rīgas grāmatnīcām.

 5. Pasūti jauno Harry Potter grāmatu jau šodien un saņem 20% atlaidi (atlaide iekļauta cenā). Piegādi veiksim Vispasaules Harry Potter publikācijas dienā – 21.jūlijā. No 21.jūlija grāmatas cena būs Ls 15.95. Grāmatas iepriekšpasūtīšana iespējama līdz 20.jūlija plkst. 10. Klientiem, kas izvēlējušies piegādi ar Latvijas pasta starpniecību, grāmatas 21.jūlijā tiks aizvestas uz Latvijas pastu, tās piegādās saskaņā ar Latvijas pasta noteiktajiem termiņiem. Par pasūtījumu iepējams norēķināties tikai veicot priekšapmaksu ar pārskaitījumu vai izmantojot bankas karti.
  jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=274735

 6. Es jau nezināju, ka autors ir HP piekritējs. Es tā arī neko no HP filmām redzējis neesmu un nevienu grāmatu lasījis neesmu. Ir doma kādu dien box-set iepirkt un pazust uz kādu laiku no redzesloka 🙂

 7. amazonā nav apmēram 30 Ls? vismaz amizantē, kas laikam ir amazon kkāds atzars latvijā, bija par 32 laikam…
  bet tik un tā es kā nestrādājošs pusaudzis nožņaudzos arī izgāzt 12.50… labāk braukšu pakaļ un uz kādām 2 nedēļām aizņemšos 🙂 (nezinu, vai ātrāk varu izlasīt, jo man padaudz jātulko)

  tā ka, vēlākais, uz kādu augusta sākumu gaidiet mani :)) (man galu galā arī jūsu putni jāiečeko)

 8. Es arī nezināju ka jebkad kļūšu par piekritēju, biju skepiķis. Bet joka pēc palasīju pirmo un iepatikās. Viegli lasāma un uztverama, pēdējās daļās pat nav bērnišķīga.

  Ievai: amazonā bija 17$, plus piegāde= ~13ls. Sanāk ka saņemšu jau svētdien. Amizante nav atzars bet krāpnieki, ja tādu uzcenojumu liek.

 9. es laikam pagaidishu liidz latviskai versijai, jo ar to anglju valodu reizeem pasliid garaam kadi sikumi, nianses un detaljas, tiri valodas deelj.

 10. kaut gan ja nevareshu nosciesties liidz latviskajai versijai, tad piesako rindaa uz aiznjemshanos no NR

 11. A, es pagaidiishu, kameer krievi iztulkos (domaaju kaadas nedeeljas laikaa) un downloadeeshu uz pocketu,…

 12. krievi ir jau iztulkojuši 🙂 tikai pagaidām tulkojums esot tāds, ka atsevišķās vietās rakstīts apmēram tā: “īsti saprast nevar, runā kaut ko par Volžiku”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.