Idejas

The rise of Apple

Protams Apple atdzimšana sākās ar priekšnieka atgriešanos kompānijā, un Jonathan Ive pieņemšanas darbā. Bet Latvijā to ilgi nevarēja manīt, līdz šim gadam. Dotajā brīdī manā stāvā no 15 cilvēkiem savās mājas 5 lieto Apple, 4 lieto Windows un 6 lieto Linux. Fascinējoši! Un tie šeit nav vienīgie apple lietotāji, ir arī citos stāvos. Es pat nestrādāju dizaineru kantorī. Pēdējo mēnešu laikā arī Latvijas blogosfēra ir Apple ziņu pārpilna. Citējot lielisko Almost Famous: “It’s all happening”.

24 Comments on “The rise of Apple

  1. taja linka Jonathan Ive ir rakstits, ka vinsh straadaaja tur jau no 1992, bet nu jebkura gadijuma savu vietu vinsh iegu kad S.J. atgriezhas.

  2. Mkay, kur ta tu dzīvo. Manā kāpņutelpā visi draudzīgi lieto windows, kādi 6 ir dzirdējuši par linux, 2 redzējuši…par makiem labāk nerunāsim…pa tiem dzirdējuši labākajā gadījumā būs trīs 🙂

  3. Ar “stāvā” es biju domājis darbu. Es un mani kolēģi nedzīvojam vienā mājā, par to ko lieto manas mājas kaimiņi es neko nezinu 🙂 Principā laikam windows, jo esmu manījis atvērtas šāres uz visu C disku 🙂

  4. Esmu lasijis iWoz. iCon pats Jobss noliedzot, lai gan neesmu lasijis. Citi jau saka ka laba, un nekaa kritiska tur neesot. Vel “Pirates of Silicon Valley” iesaku noskatities.

  5. Es taisījos iWoz iepirkt, bet pagaidām atlikts šis pasākums. Jā Jobsam tā grāmata nepatīkot, bet ir ok, visai daudz pastāstīts gan par Apple gan par Pixar vēsturi.
    Sergejs – ja ir interese, varu iedot uz kādu laiku, pats izlasījis esmu un tā vien plauktā glabājas 🙂

  6. Madonā vai tuvākajā apkārtnē vispār ir tikai kādi trīs vai četri MAC, pagaidām mūs neviens nesaprot pat darba admins ņirdz kāpēc tik dārgs sūds vajadzīgs ir taču “lētāki un labāki?”. P.S. Kas kuram ir labāks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.