Idejas

is Skype Estonian?

Man bija radies iespaids ka Skype/Kazaa/Joost vismaz nelielā mērā ir saistīta ar Igauņiem. Arī Dienas pielikumā SestDiena tā bija rakstīts, bija tūre pa viņu Igaunijas ofisu. Bet kā rādās Skype vienmēr ir bijis bāzēts Luksemburgā, tās dibinātaji ir Zviedrs un Dānis, un ar Igauniju saistības es neatradu ne pašā Skype.com ne arī Wikipedia. Dīvaini.

36 Comments on “is Skype Estonian?

  1. Lai arī offisi Skypam ir visā pasaulē, galvenais offiss atrodas Igaunijā [punkts] Arī pēc darba sludinājumiem, tieši Tallinas offisa tiek piedāvātas visvairāk darba vietas 🙂

  2. Vai viens cilvēks kas piedalījās skype izstrāde padara kompāniju igaunisku? Protams tagad ir par vēlu runāt, jo nu jau Skype pieder eBay, un iespejams uz Luksemburgu pārvācās vēlāk. Skat manis linkoto rakstu augstāk.

  3. to visu es saprotu, bet kāpēc viņi paši par to neko nesaka, un kāpēc tie divi cittautieši pēkšņi nokļuva igaunijā? un kāpēc wikipēdijā ir kļūdaina info 🙂

  4. Nuja nuja, īstie skype dibinātāji ir tie zviedrs un dānis. Tie ir pasākuma iniciatori un smadzenes. Vienkārši realizāciju viņu izvēlējās veikt Igaunijā, jo lētāk. Līdz ar to main develpor centre ir Tallinā.
    Sākotnējie 4 igauņi arī tika paņemti par parneriem, katram bija pa 4% daļām no uzņēmuma. Kopumā tad viņiem bija 16%…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.