Travel

Atkal mājās

Divas stundas rindā pie saplīsušas bagāžas lentes, orkāna gaidīšana bet nesagaidīšana, lidmašīnas kavēšanās dēļ defekta, gandrīz desmit stundas saspiestībā (don’t fly Martinair), lidojuma nokavēšana, transfers uz vakara lidojumu, stunda rindā, dienas pavadīšana lidostā, patīkams lidojums (fly KLM), puscaurs miegs, pamošanās pusdienlaikā.

20 Comments on “Atkal mājās

  1. Hmm. Te laikam tev nostrādājis salīdzinājuma efekts. Vismaz man lidojums no Amsterdamas ar KLM tajā sīkajā un nesimpātiskajā Fokker Cityhopper likās ne īpaši foršs.

  2. Nu jā, tā jau laikam ir. Bet tas, ka KLM ir labāks AirBaltic patiešām nav īpašs sasniegums. Es jau arī esmu labāks sprinteris par rahīta nomocītu tanti no Ulbrokas.

  3. Pec visa ar ko esmu lidojis – KLM ir labakais kaa taads. Protams uz latviju vinjiem lido mazie fokeriishi, bet ko ta viens latvietis var gribeet. Mes jau no laukiem.

  4. British Airways, Lufthansa, manuprāt, jau nu par Fokkeriem stabili labāki. Starp KLM un, teiksim, Austrian Airlines īpašu atšķirību nesaskatu.

  5. BA nekaadi nav labaaks par KLM (no way!!!), turklat vinji uz/no latvijas vairs nelido. Lufthansa ir parak dargs lai salidzinatu, un Austrian neesmu lidojis.

  6. Austrian bija tāda ekstra, ka man ejot pa lidmašīnas salonu, nācās pieliekt galvu – pārāk zemi. KLM atmiņā palika negatīvi pēc 3 stundu papildu nokurnēšanas Amsterdamā lidmašīnas defekta dēļ un tādēļ ka starp diviem KLM reisiem nozuda mana bagāža.

  7. eh, es kaa taads nabaga radinieks varu saliidzinaat tikai air baltic un ryanair. otrie bija labaaki (lasi: profesionaalaaki, attieksme pozitiivaaka, paika daargaaka…). bet vispaar interesanti, ka pie zinjas, kuraa vajadzeetu Normundu apsveikt ar atgrieshanos, norit spraiga diskusija par aviokompaanijaam. 🙂 tipiski muusu garaa.
    Esi sveicinaats atkal maajaas, Normund! 😉 shovakar visa areena riiga uzgavileeja vienai milziigai amerikaanju bekvokaalistei (meisijas grejas koncertaa), un es atcereejos, ko tu rakstiiji par cilveeku draudziigumu un vienkaarshiibu taipus peljkjei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.