Crazy Thoughts - music

Musique

Agrāk es mūziku klausījos vienmēr kad vienam kautkur bija jāiet vai jābrauc, it īpaši pa ziemu tramvajā (kad ar tādu vēl sanāca braukt). Klausījos daudz un katru dienu, pa vienam vai diviem albumiem. Bet tad, vienkārši vairs negribējās. Pleijeris kautkur nolikts maliņā. Laikam es sapratu ka palaižu garām pasaules skaņas, arī tās ir mūzika. Bija tādi gadījumi kad atbraucot līdz darbam nopauzēju dziesmu albuma vidū, un izejot no darba palaidu to pašu skanēt talāk. Radās sajūta ka diena pa vidu ir tikai īslaicīgs iestarpinājums, pauze starp diviem cēlieniem. Ņemot vērā ka šī pauze man aizņem astoņas stundas, palika neomulīgi. Tagad vairākus mēnešus klausos kas notiek apkārt. Iespējams mūzika atgriezīsies…

8 Comments on “Musique

  1. Es taa daru tikai aarpus Riigas. Manupraat, Riigaa nav taadas skanjas/muuzikas ko es gribeetu sadzirdeet veel jo vairaak tramvajaa.

  2. man ar ir līdzīgi, tikai tagad pa to laiku,kāmēr braucu transportā caur visiem korķiem, lasu grāmatas. Mūziku patīk klausīties vai nu mājās, vai arī tālos braucienos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.