Idejas

Kaudze Filmu

Esmu noskatījies lielu daudzumu filmu, bet neko nav sanācis laika pierakstīt. Sāksim ar lielisko “Notes on a Scandal”. Es pat nezinu kas īsti ir tas kas šo filmu padara tik saistošu, bet man viņa patika un Judi Dench vispār bija super. Vēl lidmašīnā noskatījos jocīgo filmu “Udon”, kas patiesībā bija tīri jauka filma par to kā pat makaronus var padarīt par piedzīvojumu. Jaunieši raksta žurnālam makaronu ēstuvju recenzijas, bet nepastāsta kur konkrētā ēstuve atrodas, tā vietā ir velospēles cienīga mīkla. Kamēr cilvēks ēstuvi meklē, viņš jau ir izsalcis un mērķi sasniedzot gandarījums ir vēl lielāks. Viesnīcā noskatījos smieklīgu filmu “Starski and Hutch”, ko sākumā sajaucu ar “You, me and Dupree”, tāpēc biju pārsteigts kad sākās apšaudes scēnas, bet filma ir jauks garastāvokļa uzlabotājs. Pēc tam bija “Bewitched”, kas tiešām bija ļoti jauka, vienkārša un mīļa filma ar Nikolu Kidmenu, kas vienkārši ideāli iederējās lomā, lai gan parasti viņa tēlo pilnīgi atšķirīgus cilvēkus (Others?). Viena no pēdējā laika labākajām ģimenes komēdijām. Tad noskatījos jocīgu filmu kas saucas “Cherry” un kas stāsta par meiteni kuru līgavainis pie altāra pamet, un kura nosolas nekad vairs neiemīlēties, toties vēlāk izdomā ka vēlas bērnu. Beigu beigās tomēr arī vīrieti atrod un viss ir čikiniekā. Normāla pusromantiska filmele. Vēl noskatījos “Harward Man” par kautkādu tipu kas spēlē basketbolu, un viņu pierunā uz mākslīgu spēles zaudēšanu naudas dēļ. Paralēli tam šis lieto LSD kas filmu padara diezgan psihodēlisku. Skatīties varēja, bet nu parasts straight-to-video variants, ar visu to ka tur bija Sarah Michelle Gellar (nu okei, tas patiesībā tieši nozīmē to S-T-V). Vēl fragmentāri noskatījos “Top Gun”, nu vienkārši reāls Pearlharboras variants ar jauniņu Tomu Krūzu un visādiem astoņdesmito stila izlēcieniem (getras, mati ezītī, daudz matu, aviator saulesbrilles un ādas jakas platiem pleciem). Un visbeidzot vakar noskatījāmies “The Painted Veil” kas ir filma par diezgan nesaderīgu precētu pāri kas nonāk Ķīnā, Holeras apsēstā reģionā. Filma lēna, smuka un sakarīga, bet iespējams pārāk vienkārša lai ilgi paliktu atmiņā. Filmas plūsma tāda kā Meitenei ar Pērļu auskaru, tikai mazāk pareizo nošu. Man patika, bet nezinu uz cik ilgu laiku. No  visas šīs kaudzītes pirmajā vietā lieku Notes on a Scandal, pēc tam Painted Veil un tad Bewitched.

6 Comments on “Kaudze Filmu

 1. Savaadi, bet man tieshi nepatika Bewitched, lai gan Nikola kaa aktrise man simpatizee un vinjas partneris vispaar, manupraat, tur neidereejaas. Noskatoties biju vilusies. Filmu gan skatiijaamies zemaa kvalitaatee.

  P.S. ar sho komentaaru nekaadi necenshos aizskart Tavu autoritaati vai gaumi vai jeb ko citu 🙂

 2. Nju, es ari varetu piesaukt cilvekus, kuriem nepatika kaa, piemeeram, (kaa tikko atradu): 1)w w w.rottentomatoes.com/m/bewitched/ (Cream of the crop” – prestizhaakie kritikji tai iedevushi 18%)
  2)en.wikipedia.org/wiki/2005_Golden_Raspberry_Awards
  Shie laikam gan ir autoritatiivaaki par Siici un Zani 😛 un jebkuru no mums
  P.S. Ieprieksh gan to nebiju lasijusi, taa kaa iespaidoties pirms vai peec filmas noskatiishanaas nevareeju

 3. Nekādi nesprotu kas tajā filmā kādam var nepatikt, parasta ģimenes filma ar smuku aktrisi piedevām … Saprotu ka “The Isle” var nepatikt. Starp citu tikko ieraudzīju anglisko “avenes” vārdu un sapratu kāpēc tās balvas par avenēm sauc. Principa “raspberry” tulkojas arī kā “tprrrrr” (to ko saka kad ierauga kautko galīgi sviestainu) nezinu kā to nosaukt, varbūt spurdziens 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.