Notes

Nigeria: Continued

Pārējās dienas pagāja samērā vienveidīgi, no rīta cēlos agri un visu dienu pavadīju vadot Basic klases apmācības kursu kas turpinājās četras dienas. Īpaši ārā no hoteļa neesmu bijis, neko dižu redzējis arī ne, toties diezgan daudz sazinājies ar vietējiem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem no daudzām citām valstīm (Gana, Togo, Kongo, Uganda). Dažas no tām ir franču valodā runājošās, tādēļ tiem nabadziņiem ir problēmas ar runāšanos. Divi cilvēki atpazina latviju un gribēja parunāties krieviski, interesanti ka abiem rados bija Ukraiņi lai arī paši bija no dažādām valstīm.
Esmu kļuvis par tā Guiness Malta fanu, un varu teikt tā – agrāk es brīnijos par to ka ārzemnieki nepazīst Kvasu un smējāmies ka to varētu eksportēt kā Q-Ass … bet patiesībā Latvieši nepazīst īstu kvasu, un varētu importēt Guiness Malta vai Amstel Malta (te ir dažādi). Tas ir dabīgs iesala dzēriens stikla pudelītē, biezām stingrām putām, vitamīniem un superīgi garšīgs. Es jau tagad esmu sācis raizēties par to ka Latvijā nāksies izdzīvot bez šī brīnišķīgā dzēriena.

Tikko biju paēst. Apsolīja ēdienu pēc pusstundas (mums pusdienu pauze ir stunda). Protams apkalpotāja neko nepasūta, aiziet pastaigāties. Kautko ķimerējas, bīda krēslus, etc. burtiski vairākas reizes jāsaka – pacel telefonu un pasaki virtuvei lai mums taisa ēdienu. Okei, kad tas bija izdarīts, zvana telefons – šai protams nav laika pacelt. Mēs jau nospriežam ka noteikti zvana virtuve. Tā kā meiča pazudusi, Arnis paceļ un mēģina sarunāt kautko, bet šie apjukuši tikai nolika klausuli. Īsi sakot ēst dabujām tikai pēc stundas kad jau bija jābūt atpakaļ. Nedaudz nokavējām bet nekas. Ēdu ceptu liellopa gaļas ‘šašliku’ uz kociņa, aukstu. Kartupeļi gan bija karsti, iespējams gaļa bija gatava ātrāk, bet tā te jau nav pirmo reizi. Vakar tā pati gaļa bija karsta, bet kartupeļi auksti. Bet tas ir normāli. Runājāmies ar kautkādu džeku kas bija mūsu apmācībā, tā iestāde kur ēdām saucas Pool Bar un atrodas uz apsegtas terases blakus baseinam, otrajā stāvā. Baigi forši, bet tā kā ir diena – karsti. Saules gan nav bet ir baigi spiedīgi gaišs, apmācies. Nav gluži kā te dažbrīd bija kad nav ko elpot, bet iespējams vienkārši esmu pieradis.

Redzēju to pašu klinšu balodi kuru bija tik daudz iekš ēģiptes. Vismaz līdzīgs bija.

6 Comments on “Nigeria: Continued

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.