Notes

Nigeria: elektrība

Jā, aizmirsu pastāstīt par savienojamībām. Pirmkārt te reizi stundā pazūd elektrība un paiet pāris minūtes līdz sistēma pāriet uz ģeneratoru, protams vēl brīdis kopš paceļas routeri, jo hotelis par UPS neko nav dzirdējis. Vakardien iekš Blakes pazuda elektrība un ģenerators nespēja pavilkt slodzi, kādu pusstundu sēdējām tumsā iekš tā alusdārza. Pāris reizes elektrība parādijās un Michael Jackson impersonētājs gribēja turpināt priekšnesumu, bet momentā tā pārtraucās. Vispār jautri. Tagad notiek trainings un ir tas pats. Visu laiku viss slēdzas ārā. Vēl interesanti ir tas ka mums ir kaudze šeit pirktu ķīniešu pagarinātāju (riktīgi stilīgie, nobildēšu) – viens jau sadega un gandrīz aizdedzināja paklāju. Visi sasprauduši laptopus un klases routerus, vadi netur slodzi. Vienam vads pilnībā izkusa un iekausējās paklājā. Labi ka laicīgi pamanīju. Internets protams arī ir smieklīgs. Atradām kautkādu kreiso wireless access point, lietojam to. Viesnīcas personāls atnāk un sāk skaitīt laptopus – būšot jāmaksā par katru datoru. WHAT??? Mēs pat nelietojam viņu netu. A vot nē, jūs esat mūsu hotelī, jums jāmaksā par katru internetu. Whatever, ieskaidrojām ka mums internetu klasē vispār nevajag; āksti.
Vispār te viss ir šausmīgi dārgs, sākot ar ēdienu. Brokastu bufete (sliktāka kā parasti hoteļos) maksā 1850NGN (tas ir ~15$ !!!). Zivs tajā Blakes maksā vispār 3000NGN. Kreisā tualetes slika burgeru iestādē var burgeri nopirkta par 600, tas ir kādi  3Ls. Projektoru gribēja mums izīrēt par 20000NGN dienā! Tas ir 160$ dienā! Beigās kautkādā citā vietā mums vietējie dabūja par 7000 dienā.

Nu īsi sakot viss ir dārgs. Interneta pārsvarā nav, vai tas ir slikts, un reizi stundā nekas nestrādā uz kādām 10 min jo iestājas tumsa. Vot tā.

8 Comments on “Nigeria: elektrība

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.