Idejas

Velosezona

Vakardien mēģinājām izsekot vilciena sliedēm kas ved no zasulauka uz bolderāju – tīri interesants maršruts patiesībā, bijām vietās kur nekad iepriekš nebijām bijuši, un redzējām pārsteidzoši lielo Hapaka grāvi, kuru citās vietās tādā platumā liekas apskatīt nevar. Kāds ne-vietējais to varētu sajaukt ar Lielupi 🙂 Laiciņam sākotnēji nebija ne vainas, bet brīdī kad gar sliedēm braukt vairs nevarēja un nācās stumties pa sliedēm – sāka līt un palika pavisam nepatīkami. Cauri dubļu jūrai nonācām uz ielas un pēc stipas salīšanas beidzot nokļuvām mājās. Tur ar Ervīnu, Lieni un Raimondu noskatījāmies IT Crowd (īstenībā baigi labs) un vēlāk ar Andrejiem, Jevgēņiju un Zani noskatījāmies Zodiac (nepareizo t.i. vecāko variantu).
Šodien izmēģināju velopulksteņa jauno bateriju un izmēriju ka līdz darbam ir 10.5Km un lēni braucot šo attālumu veicu 38 minūtēs. Zinot ka ātri braucot to var pieveikt 33 minūtēs nospriedu ka skriet nav vērts 🙂

Sezona jau kādu nedēļu ir atvērta, un nobraukti jau ir ~120Km!

12 Comments on “Velosezona

  1. Kāds ir tavs apģērba ekipējums sliktā laikā? Es arī gribētu sākt veloties, bet man bail no sliktiem laikapstākļiem.

  2. Kad liist, man ir tada plaana lietus izturiiga jacinja pa virsu dzemperim. Pirku veikalaa Olimpijaa “66 North Iceland”, bet neteiktu ka vinja ir iipashi labaaka par jebkuru citu lietus necaurlaidiigu jaku, vinjai nav nekada pildijuma, tikai tads plaans pleevjveidiigs materiaals kursh nedaudz speej elpot, maksaaja ~40ls. braucot ir karsti pat aukstaa laikaa, tapec neko daudz vilkt nevajag.

  3. Man gan daudz labāk patīk GoreTex XCR jacinja pa aptuveni 200 Ls. Vinjas ir pilnīgi ūdens necaurlaidīgas, parasti ietver kapuci ar nagu (suprīga lieta, lai lietus laikā sejā lietus nelīst) un elpo pietiekoši, lai gan aukstā laikā būtu silti, gan karstā laikā karsti nebūtu. Ja ir zem -10, tad nākas apakšā plīša džemperi uzvilkt. Kombinācijā vēl ir GoreTex XCR krosenes no Lafuma pa 60 Ls – pat ja izpeldēsies ledus aukstā ūdenī ziemā, pēc 3 minūtēm kajas atkal būs siltas. Un arī nesvīst.
    Ja tagad vēl dabūtu GoreTex bikses, tad būtu pavisam ideāls velo komplekts jekādiem laika apstākļiem.

  4. njā, man kādreiz likās tas turīstu aprīkojums ir bleķis, bet es nopirku Lafuma apavus staigāšanai. Vot tas ir reāls sapnis. Visu dienu staigājot pa kalniem un pakalniem vakarā kājas jūtas gandrīz tikpat svaigas kā no rīta. Eh būs jāņem ričāks un jāmiņās no laukiem uz rīgu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.