Review

Open Season

Open Season ir multene par lāci un briedi un visādiem citiem radījumiem. Izskatās nedaudz neprofesionāla, skaņu pavadījums un mūzika reizēm atgādina liftu muzāku, filmiņa gan smuka, bet kaut kas viņā pietrūkst, kas nedod nekādu filmas efektu, kā to dara piemēram Šreks vai kādas Pixar multenes. Principā tas ir datorrenderējums ar skaņu un sižetu, ne multene 🙂 Interesanti un jauki protams, slikta arī nav, bet pusfilmā man uznāca miegs un aizgājām gulēt. Var būt ka beigas bija ģeniālas, paskatīsimies vēlāk. Vēl man tagad ir Notes on a Scandal labā kvalitātē, skatīsimies to šodien laikam. Prison Break arī bija labs 🙂

14 Comments on “Open Season

  1. nebija cerētā efekta arī man. tas vien ka multene ir skaistā 3D animācijā negarantē tai panākumus. Vajag labus jokus un balsis – Shreks un pirmais ledus laikmets pagaidām laikam ir vieniigaas sakariigaas multenes

  2. Nu tev tachu ir vieta, kur redzeet zvaigzniites un apraxtus. Nevar buut, ka tu biji pirmais cilveeks, kas pamaniija, ka taa multene ir suuds. Taapat par citaam filmaam.

  3. Man šī multene patika, lai gan atzīstu, ka nav nekas izcils. Ar multenēm ir viena īpatnība, kas dažreiz multenei liek izskatīties daudz jautrākai, un tas ir krievu tulkojums. Jo dažreiz krievu tulkojums ir baigi labs salīdzinājumā ar orģinālo angļu tekstu un joki iegūst citu skanējumu. Šis fakts pārbaudīts jau vairākkārt.

  4. Ņemot vēra, ka pēdējie krievu tulkojumi kurus skatījos pirms daudziem gadiem bija nenormāli neprecīzi un briesmīgi … es skatos tikai angliski, vai orģinālvalodā ar angļu subtitriem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.