Idejas

Stranger than Fiction

Jauka filma, interesanta ideja, patīkama relizācija. Īsi sakot labi pavadīts vakars! Visu laiku liekas ka rakstnieces lomā vajadzēja būt Merilai Strīpai, bet arī esošā aktrise labi iejutās lomā. Ha, man patika!
Vakardiena vispār diezgan interesanta izvērtās, un tā pieēdos un vispār bija forši.  Vairāk tādus svētdienas vakarus!

10 Comments on “Stranger than Fiction

  1. 🙂 prieks dzirdeet. mums jaatvainojas, ka tomeer neparaadiijaamies – mums te ar beigaas izveertaas baigais pasaakums ar n cieminjiem, un kaadu viirieshu cilveeku pie glaazhu piepildiishanas arii vajadzeeja.

  2. Vieniigi taa filma aizgaaja rekursijaa. Nu situaacija bija paaraak nereaala, ka peekshnji graamatas varonis ir reaals, bet kaa jau Normis teica, nevajag iesaistiit logjiku skatoties filmas, vajag vienkaarshi skatiities. Bet laba filma, sevishkji laba bija epizode, kad vinjsh atsitaas pret autobusa prieksheejo stiklu – ljoti reaalistiski uztaisiits bija. 😉

  3. es censhos skatiities filmas taa kaa to paredzeejis filmas autors. varbu tapec man visas pedejas filmas liekas tik labas 🙂 ? rezhisors vienmer ir domajis labu, tikai ne vienmer sanaak.

  4. interesanta filmas ideja, stāsta autors satiek stāsta varoņus.
    Varēja tur vēl iepīt arī šīs filmas režisoru vai scenārija autoru un būtu vēl lielāka jautrība.
    Tipa beigās nokliedz standarta “Cut!” Režisors brauc mājās ar autobusu un izrādās, ka autobuss notriec vienu onku, kas izrādās ir tas pats onka. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.