Review

The Good Shepherd

Kārtējā lieliskā filma, tik tiešām šis gads nebeidz mani pārsteigt – kino ir atguvies, un vienu pēc otras man pasniedz tik burvīgus meistardarbus. Šajā Robert De Niro filmā Mets Deimons kārtējo reizi sevi pierāda kā augstākā ranga aktieri, veidojot savu tēlu tik dziļu ka brīžiem ir grūti izsekot filmas daudzkārtainībai. Ļoti daudz talantīgu aktieru, politisks bet interesants sižets, kas ir tik daudzpusējs un mozaīkains, ka vēlētos šo filmu noskatīties vēlreiz, ar subtitriem un vairāk uzmanības. Noteikti ne atpūtai, šī filma prasa no sevis iedziļināšanos un priekšzināšanas pasaules vēsturē. Sarežģīts meistardarbs, lieliska mūzika un filma no īpašas klases.

16 Comments on “The Good Shepherd

  1. es ar skatiijos bez subtitriem – nu riktiigi piepuuleeties vajadzeeja. visi nepaartraukti cits citu tur aizdomaas, tu izmisiigi meklee “labos”, bet to nemaz filmaa nav… 🙂 kaut kaa taa. un muuzika ir Tomass Njuumens.

  2. Nekaa iipasha muuzikaa tur nebija, bet pashas filmas sizjets normaals, bet ne lielisks. Nu protams, es biju drudzii, kad skatiijos to filmu, to arii var njemt veeraa. Un vajadzeeja skatiities ar krievisko tulkojumu, tad nebuutu jaameklee subtitri un jaateeree laiks otreiz. Aa un veel. Kaadas “priekšzināšanas pasaules vēsturē” man tur vajadzeetu? 😉 Varbuut es citu filmu skatiijos… Nu par maaciitaajiem it kaa. Kut tur pasaules veesture bija?

  3. Labais! 😀 Nu jaameklee buus iistaa filma, bet arii taa nebija slikta. Jaa, un arii Mets Deimons tur nebija. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.