Idejas

Vita

Nezinu kāpēc, bet pēdējās dienas tādas raibas un interesantas bijušas. Visupirms brinišķīgais pārgājiens pa gaujas krastiem slepeno alu meklējot, tad piedzīvojums ar kažu ģimenes auto, tad jautrais ceļojums pa lielveikaliem (zinu kā tas izklausās, bet bija labi!), tad zanes kāja un lidojums pa trepēm, un vakar vēl notestējām savu sapņu auto un visbeidzot apciemojām pašu klibotāju. vakaru piebeidzu ar ielīšanu tik karstā vannā, ka likās atslēgšos uz vietas, un beigu galos aizmigu kā nosists. dzīve ir skaista! pie mums vēl bija ienācis mūsu pavisam jautrais elektriķis rihards, un secinājām ka vidējais patēriņš pagaidām ir 7ls/mēn ar visām mūsu elektronikām.

6 Comments on “Vita

  1. Tam visam, ko piemineeji vajadzeetu atsevishkji garaakus postus, jo maz ko var saprast. Prieks, par tavu secinaajumu, ka dziive ir skaista!

  2. “brinišķīgais pārgājiens pa gaujas krastiem slepeno alu meklējot” – prieks, ka patika. “notestējām savu sapņu auto” – super njemat ciet un braucam visi kuplaa skaitaa uz brinishkiigiem paargaajieniem :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.