Diary - Notes

Ziemassvētki

Ātrā atskaite, faktu pieraksts. Ziemassvētki tika pavadīti lieliski. atvaļinājumu sākām jau trešdien, skatījāmies dailes teātrī (izremontētajā) ziemassvētku koncertu, kurš gan nepatika tiem kas bija gaidījuši rūķus un eglītes, bet citādi bija labs. Ceturtdien devāmies pie Noras ģimenes palīdzēt sataisīt ēst un visādi citādi. Ziemassvētkos vispirms palikām tur, vakarā devāmies pie maniem vecākiem. Dāvanas šogad gan sadāvinājām gan saņēmām lielus lērumus. Mūsu mazā, mežā cirstā eglīte gan mājās visu laiku palika viena, līdz pat vēlam vakaram, kad beidzot atgriezāmies mājās un devāmies gulēt. Nākamajā dienā braucām uz Saldu pie Noras vecvecākiem, un vakarā atgriezāmies lai nosvinētu kopā ar draugiem, pasākums izvērtās burvīgs, sacepām piparkūkas un ābolkūku, saspēlējāmies Latvijas spēli un beigās Sīci un Zani neizlaidām ārā, bet piespiedām palikt līdz rītam. Tad visādi citādi izklaidējāmies un braucām pie Ķeņģu ģimenes, lai būtu liecinieki Katanas Bruņinieku spēlei. Pēcāk divatā devāmies pie Ausmas tantes un vakarpusē atgriezāmies mājās lai noskatītos filmu.

16 Comments on “Ziemassvētki

  1. Nuu, malachi, zheel, protams, ka nekur neviens mani otrdien nekur nepanjeema liidz noniiku majaas, jo Kž kā jau zinaams bija darbaa

  2. a kaa tev Normund var uzrakstiit, tad kad Tev ir atvaljinaajums un atgaadinaat par Ziemassveetku bildeem Amerikas tantei? vari suutiit arii neuzfrishinaatas, man ir vinjai kaut kad tagad taas bildes jaasuuta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.