Idejas

Filmas

Daudz nepierakstītu filmu. Ice Age 2 – man nepārāk, pirmā filma bija interesantāka un jautrāka. Volver – nezinu kas tajā režisorā tāds perverss, bet filma lieliska un ierindojas gada top3 sarakstā. Tiešām jauka, nedaudz pat Amēliska filma. All the Kings Men – neesmu pagaidām redzējis veco filmu, bet šī veidota pēc grāmatas, neredzot filmu. Man patika, daudz pārdomu, interesantu ideju un nedaudz ieskata (pseido)vēsturē. Filma droši vien skatāma vientulībā, jo vairums to varētu uzskatīt par garlaicīgu. Dēļ bagātīgā domu graudu skaita un labā operatora darba, arī tuvu topa virsotnei, bet ne gluži trijniekā.
Pagaidām Top3 man šogad ir Babel; Black Dahlia un Volver. Bet es īsti vēl neaceros gada sākuma filmas, paskatīšos un varbūt būs top 5 tomēr 🙂

12 Comments on “Filmas

  1. Bljin, mees arii noskatiijaamies Babel. Patiesiibaa baigaa spriedze bija. Ideja interesanta, bet nevareejaam saprast, kaapeec jaabuut visu laiku kaut kaadaam nelaimeem. Taa filma buutu labaaka, ja nebuutu jaagaida uz katra solja kaada jauna nelaime. Citaadaakaa zinjaa, protams, laba filma, kuraa Breds Pits bija bez grimma. 😉

  2. baabele patika, Melnaa daalija – saturiski iisti nee, risinaajuma zinjaa gan, Volvers bija ljoti jauks un, jaa, Normi – saliidzinaajums ar Ameeliju ir vietaa. kaut kaa praataa doma, ka veel gada saakumaa vajadzeeja buut paaris forshaam filmaam, tachu taas, protams, shobriid jau ir piemirstas. taapeec neriskeeshu ar sava topa izvirziishanu. Veel ne.

  3. Paarskatiiju shii gada manis pierakstiitaas filmas, vieniigais kas varbuut naaktu klaat pie komeediju zhanra ir Thank You for Smoking un Miss Sunshine. V For Vendetta bija jauks, bet tas butu driizaak pie ‘piemineeshanas veerts’ sadaljas 😉 Parejaas labaas filmas ko esmu skatiijies, ir citu gadu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.