Events - Notes

Diena pirmā

Samits. Šodien bija iespēja braukt ar vilcienu, bet pusceļā pārdomāju un devos uz autobusu galapunktu. Interesantāk taču! Pa ceļam redzēju cilvēkus kas naivi gaidīja pieturās, jo autobuss šodien iet pa citu maršrutu, un zolitūdē pietur tikai divās vietās – līdz pagriežas uz Jūrmalas gatvi. Viena lielākā kļūda šīsdienas transporta organizēšanā ir šāda – kāpēc neviens nevarēja skaidri pateikt ka visi autobusi iet pa vienu maršrutu? Nu pārdaugavā vismaz. Visi autobusi brauca pa melnsila ielu, caur āgenskalna tirgu, uz centrālo staciju. Nē – katram bija jāapraksta maršruts. Tieši tāpēc pieturās stāvošie pārsteigti ieraudzīja 53. un nekāpa iekšā. Un tie nabadziņi kas zolitūdē gaidīja uz priedaines ielas, tie vispār tā arī mājās palika droši vien.
Vēl pārsteidzoši ka no rīta vēl nekas nekur nebija bloķēts un braukt uz darbu ar auto var! Autobusa vadītājs teica ka slēgšot kalnciema ielu tikai vēlāk, kad TIE brauks. Īstenībā brauciens bija jautrs, konduktore ar šoferi pie manis konsultējās kur braukt, jo šie jau to maršrutu nepārzin 🙂

Ielas gan tukšākas bet dzīvība visur – kā redzams, nekur neviens brīvdienas neievēro. Čaka iela vispār kā parasti. Vienīgās blokādes ko redzēju ir ap vecrīgu. Citur viss normāli.

10 Comments on “Diena pirmā

  1. Man gan nebija nekaadu probleemu – Zemitaanu tilts kaa palika neblokjeets, taa taads arii palika. 😉 Vieniigi jau otro riitu dzirdu helikopterus. Labaak pameegjiniet kaads kaut ko nobildeet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.