Notes - Uncategorized

Vai ziņas par bloga nāvi ir pārvērtētas?

Apskatījos statistiku. Tur nav ko slēpt, pēdējā gada laikā šajā blogā ir publicēti astoņi raksti, no tiem divi ir par kafiju (un šī jau ir trešā žēlošanās par to, ka blogam klājas slikti, jau sācis apnikt?). Neskaitot šos rakstus ir visai daudz ceļojumu atskaišu, tāpēc droši varētu teikt, ka šis ir kļuvis par ko visai specifisku. 

ŠIs blogs vienmēr ir bijis par lietām, kas mani aizrauj. Tās mainās un šobrīd tās varētu būt šādas: 

 • Olivers 🙂
 • Ceļošana
 • Dabas takas / dodies.lv
 • Kafija
 • ĢIS
 • Reizēm kas interesants par gatavošanu, piemēram maizes cepšanu

Vai nu esmu kļuvis garlaicīgs, vai arī atdzisis no karstalvības, bet ir izsijājies ārā viss ikdienas sviests un muļķīgās mirkļa idejas, palicis tikai augtāk minētais. Par pirmo es nerakstīšu, ja vienīgi sakarā ar ceļošanu kopā ar bērnu un palikšanu teltī. Dabas takām laikam derētu cits blogs, integrēts dodies.lv, par Kafiju/Maizi var uzrakstīt labi ja dažus rakstus, bet ĢIS interese man uznāk viļņveidīgi un šķiet nevienu citu tas neinteresē. 

Kas atliek? Sadalam šo blogu uz pusēm, šeit paliek ceļošana / un dodies.lv pārvietojam dabas takas? 

Tu esi lasītājs, saki, ko tu domā. 

10 Comments on “Vai ziņas par bloga nāvi ir pārvērtētas?

 1. katram, kas sāk lielīties, kādu superīgu ceļojumu pagādājusi tūrfirma un saka, nākamreiz izmantos to pašu kantori, iegrūžu ar degunu tavā blogā, lai palasa, kas ir superīgi ceļojumi, nevis, kad pavadiņā iejūdz un izvadā pa tūristu kontrolpunktiem-kīp ap gud vork!

 2. As i’m not Latvian guy, but Persian guy and even can’t read your post (I read them via google translate :D) but I really love to see your blog is continuing…
  I saw your pictures…. they are fantastic.

  Hossein…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.