Notes - Uncategorized

Tērvetes dabas parks

Tērvetes dabas parks ir lieliska vieta pastaigām ar bērniem. Teritorija ir ļoti plaša un katrā apmeklējuma reizē var atklāt ko jaunu. Piemēram netālu no rūķu ciema iepazināmies ar pašu rūķu papu, kurš, lai sarunātos ar mums, bija pieņēmis cilvēka izskatu. Viņš Oliveram iemācija rīkoties ar rokas urbi un pastāstija par dažādām amatnieku dzīves niansēm. 

Lai arī šis tiešām vairāk ir parks, pa kuru pat braukā vilcieniņš, atbraukt te noteikti ir vērts, pat ja kādreiz te jau ir būts, jo daudz kas attīstas un visu laiku tiekot veidoti jauni objekti. 

Jaunā Mammadaba informācijas ēka ir lieliski iekārtota un darbinieki bija ļoti pretimnākoši un draudzīgi. Vilcieniņa vadītājs piedāvāja atbraukt mums pakaļ, lai tikai uzzvanam. Ieejas maksa ir ļoti pieņemama, priekš tā, cik daudz darba te ir ieguldīts. Protams, šo vietu var saukt arī par LVM “PR” projektu (kas būtībā ir visa Mammadaba), taču bērniem jau ir vienalga – te ir interesanti un teritorija ir labi sakopta. 

Gigantiskais skatu tornis gan ziemā ir slēgts, taču visi pārējie objekti ir pieejami. Lai arī kopumā šeit pavadījām pie četrām stundām, paspējām izstaigāt tikai labi ja pusi no visa. Informācijas centrā esošā ēstuve ir ļoti vienkāršs bistro, ēdieni stāv metāla kastītēs un tos uzsilda. Piedāvājums ir ļoti vienkāršs un veģetāriešiem šeit nav ko meklēt, tāpēc labi paēdām ārpus Tērvetes, ēstuvē “Pūteļkrogs”. Vasaras laikā parka teritorijā ir arī citas kafejnīcas, par kurām nevaram komentēt, jo tās bija slēgtas.

One comment on “Tērvetes dabas parks

  1. Foršs tas raganu namiņš, vasarā būs jāpiebrauc, nav būts kopš pamatskolas laikiem. Ko plānojat šajā nedēļas nogalē, ir lieta runājama klātienē :D!?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.