Notes - Uncategorized

Namsaimnieko kā viduslaikos

Papildināts 2: Andrejs ir apvainojies
small-DSC_2450

Papildināts: Latio atvainojās un skaidro, ka notikumi tomēr nav ar viņiem saskaņoti.

Labdien Priedaines 13 iedzīvotāj!

Izzinot visus apstākļus saistībā ar zāles dedzināšanu Jūsu mājas teritorijā jāsecina sekojošais:

Ir notikusi patvaļīga zālāja dedzināšana, kuru inicējis mājas vecākais Andrejs. Šī rīcība netika saskaņota ar mūsu uzņēmuma uzkopšanas nodaļas vadību, kā arī par šadu rīcību netika informēts mājas parvaldnieks. Pēc uzņēmuma iekšējiem standartiem šādos gadījumos tiek pielietota zāles aerācija, jeb vecās zāles “izķemmēšana”. Arī mēs esam nepatīkami pārsteigti, ka mūsu apsaimniekotās mājās iedzīvotāji rīkojas patvaļīgi attiecībā uz kopīpašumu, tādejādi pasliktinot uzņēmuma tēlu un reputāciju.

Lai turpmāk nākotnē šāda situācija neatkārtos, tiks veikta atkārtota SIA Latio Namsaimnieks sētnieka instruktāža uzsvaru liekot uz darbiniekam uzticētajiem uzdevumiem, atbildības robežām, kā arī darbinieks tiks instruēts par rīcības plānu nestandarta situācijās.

Vēlos atvainoties uzņēmuma vārdā par Jums sagādātajām neērtībām!

*Kalvis Kalniņš*
Klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs**

936107_4382893664141_114071684_n

Vecais raksts seko zemāk

Vakardien pārnākot mājās, sagaidīja ne pārāk izskatīgs pārsteigums – uz piemājas terases nodedzināts mauriņš. Vēl vakardien tur bija pilnīgi normāla, labi ja divus centimetrus augsta zālīte. Īpaši apdāvinātie Latio Namsaimnieks atceļojuši no pagātnes, un izdomājuši, ka mūsu smukā terase jāpārvērš par “bomžatņiku” un jānodedzina. Tagad pāris nedēļas dzīvosim kā dzelzceļam blakus esošajā grāvī. Jauki!

Atbilde no Latio protams izsmeļoša:

Labdien,

Zāle bija ieaugusi un to nebija iespējams ar grābekļiem izgrābt, vienojoties ar mājas vecāko Andreju tika veikt šis darbs. Visas neskaidrības Jūs varat risināt ar Jūsu mājas vecāko.

SIA Latio Namsaimnieks

Nekāda zāle nebija ieaugusi, un to pavisam noteikti nebija jāgrābj (ko grābt tīrā 2cm mauriņā?)

22 Comments on “Namsaimnieko kā viduslaikos

 1. Tīrās šausmas. Tagad visi sīkie muļļāsies pa pelniem?Viens laikam neko nepasāksi, bat ja izveidojas domubiedru grupa, tad var to idiotu mājas vecāko sākt čakarēt.
  Lai rēķinās ar iedzīvotāju viedokli ar’.

  1. T.s. vecākais vispār ir kaut kāds interesants tips. Latviski nerunā, es nezinu kurā dzīvoklī viņš dzīvo, par vecāko viņš pats iecēlis sevi, un visas darbības veic ne ar vienu nesaskaņojot.

 2. Mņa…par zāles aeratoru (Lawn aerator), kas ne tikai uzlabo jauno zāli, bet arī izvāc pērnās paliekas, neviens laikam dzirdējis nav. Tas…ja tiešām zāle bija ieaugusi…Bet dedzināt?!?!?! pilnīgs wtf

  1. A vot nemaz nevar:
   Saistībā ar kūlas ugunsgrēkiem Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests kontrolē, vai tiek ievērotas Ministru kabineta 2004.gada 17.februāra noteikumu Nr.82 „Ugunsdrošības noteikumu” prasības. Ja konstatēts pārkāpums, tiek uzsākta administratīvā lietvedība saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu.

   Ugunsdrošības noteikumu 3.punktā noteikts, ka ikvienas personas pienākums ir nepieļaut ugunsgrēka izcelšanos vai darbības, kas var novest pie ugunsgrēka.

   Savukārt 20.punkts nosaka, ka objekta teritoriju sistemātiski attīra no degtspējīgiem atkritumiem, bet ap ēkām 10 metrus platu joslu attīra no sausās zāles un nenovākto kultūraugu atliekām.

   Noteikumu 21. punkts nosaka, ka zemes īpašnieks (vadītājs) veic nepieciešamos pasākumus, lai objekta teritorijā nenotiktu kūlas dedzināšana.

   Saskaņā ar Administratīvo pārkāpumu kodeksa 179.pantu par normatīvajos aktos noteiktougunsdrošības prasību pārkāpšanu – fiziskajām personām uzliek naudas sodu no divdesmit līdz simts latiem, bet juridiskajām personām – no divsimts līdz tūkstoš latiem. Par kūlas dedzināšanu – uzliek naudas sodu fiziskajām personām no divsimts līdz piecsimt latiem vai piemēro administratīvo arestu līdz piecpadsmit diennaktīm.

  2. es tak zinu, ka nevar :D, tas bija saraksms. un istenībā par šādām darbībām var nopelnīt sodiņu ne pa jokam, turklāt daudzīvokļu mājas pagalms (sabiedrībai bīstamā veidā) wtf un vēl pieradijumi, ka tas bijis akceptēts no viņu puses :D, jautājums kas tur strādā….

 3. Bet viena lieta, apsaimniekošana slīgums ir pilnvarojuma līgums, un būtībā apsaimniekotājs rīkojas Jūsu vārdā 😀 :D, bet nju labi, iepriecināšu, ka ir pants CL “2302. Ja pilnvarnieks ir pārkāpis sava pilnvarojuma robežas, tad viņa izdarītā darbība ir spēkā tikai tiktāl, ciktāl tā izpildīta saskaņā ar uzdevumu.Tādā gadījumā pilnvarnieks var prasīt atlīdzību arī tikai tiktāl, ciktāl viņš palicis sava pilnvarojuma robežās, ja vien vispār ir iespējams nodalīt šim pilnvarojumam atbilstošo pilnvarnieka darbību.”

 4. Izsauc policiju, palielināsi pieķerto kūlas dedzinātāju bēdīgo statistiku. Bet nu attiecības būsi sačakarējis pilnībā ar to…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.