Car

Sods

Uzreiz pateikšu, ka es neapšaubu, ka taisnība ir “likumsargu” pusē, vienkārši parādīšu kur mani noštrāfēja kā mazu ezi. Ļoti nepatīkami saņemt dzelteno uzlīmi logā tādā vietā, kur gan es, gan kaimiņi, savas mašīnas liek jau piecus gadus. Lapiņas saņēma visi.
Normāli šeit mašīnas vienmēr ir stāvējušas šādi (it īpaši ņemot vērā kā šeit padziļināta iela, un kādā leņķī ir apmalītes):

Lieki teikt, ka šādi ietaupās ļoti daudz vietas, un garāmbraucējus tas netraucē, jo pāris soļus tālāk iela sašaurinās.

Protams nekādas stāvvietas zīmes nav izvietotas, un šī skaitās iela, tāpēc visām mašīnām, kas stāvēja slīpi, ielīmēja 20Ls sodu par nestāvēšanu paraleli ielai. Paldies policista kungi, es tiešām apdraudēju satiksmi vietā, kur pa dienu garām pabrauc piecas mašīnas.

Protams tagad visi jau gudri, un salikušies paraleli, izņemot to vienu, kas lapiņu saņems vēlāk.

6 Comments on “Sods

  1. kārtībai jābūt …tomēr slīpi stāvot mašīnas pakaļa ir uz braucamās daļas …

    ja varētu apstāties tā, lai nav uz brauktuves mašīnas pakaļa, tad gan būtu absurds sods 🙂

    1. ievēro ka nedaudz tālāk, brauktuve sašaurinās, un tur arī stāv mašīnas, pat vairāk izvirzīti nekā slīpo mašīnu pakaļas. praksē tas netraucē, jo tāpat tām nākamajām mašīnām pabraukt garām nāksies.

  2. Raksti uz rd satiksmes departamentu, sakopē vēstuli un izdali kaimiņiem pa eksemplāram (ieliec mašīnām aiz logtīrītājiem kopā ar apliksni un marku), lai tie arī aizsūta. Tur ir tik vien kā vienu (divas) zīmes uzstādīt. Ja sūtīsi viņiem šo reizi mēnesī, gan jau vienā brīdī uzliks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.