Notes - Uncategorized

Pārdodu Nikon objektīvus

Neliels tirdziņš. Pārdošanā sekojoši lietoti Nikon saderīgi objektīvi:

Tehniskais stāvoklis – Rokinon ir teju vai mint (LN) stāvoklī, ļoti labi saglabājies. Sigma 10-20 ir ļoti maz lietots (LN-), stiklam nekādu defektu nav, viss ir perfekts, vienīgi ja nu jānotīra nedaudz. Nikon 18-70 ir visai bēdīga paskata (BGN), filtru riņķim nolauzta mala no kritiena, iekšā manāmi putekļi, taču strādā nevainojami un tas viss bildes neietekmē. Sigma 70-300 stāvoklis ļoti labs, viss strādā, EX kondīcijā).

Cenas izdomāsim, dodiet idejas. Pēc pieprasījuma var vairāk info sameklēt. Visi objektīvi lietoti lai iegūtu bildes, kas atrodamas man Flickrā, t.i. tie ir mani objektīvi, visi lietoti no “dzimšanas”.

26 Comments on “Pārdodu Nikon objektīvus

  1. es šitādu nikon pirms pāris mēnešiem pa 70Ls aizlaidu, labā stāvoklī. Tas Tev indikatīvam ko prasīt 😉

    1. Nē, pārgāju uz diviem objektīviem kas pilnībā visu nosedz. 20mm f2.8 un 50mm f1.8. turklāt der full frame, ko nevar teikt par diviem no tirgojamajiem

    2. Cik es zinu, tad “AF-S Nikkor 50mm f/1.8G” tika anonsēts tikai vakardien 🙂 Iespējams tehniski tas ir normāls objektīvs, bet nu vispār G ir amatieru sērija, tiem nav Aperture gredzena un tie parasti ir domāti jaunajiem digitālajiem lētā gala aparātiem. Man ir D variants, arī nekas izcils, bet vismaz lietojams uz filmu aparāta (G nav lietojams)

  2. par sigmu 10-20mm piedāvāju 100ls… ja ir pacietība, protams, tāds aizietu par lielāku cenu, vienkārši tie 100ls ir tik, cik es reāli tagad varu par tādu atstāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.