Foto - Notes - Travel - Uncategorized

Ring of fire

Indonēzija pēc iedzīvotāju skaita, ir ceturtā lielākā valsts pasaulē. Ta sastāv no teju vai 18000 salu. Indondonēzijā aptuveni 150 aktīvu vulkānu, un tajā ir liela daļa no vulkāniem kas ietilpst t.s. “Ring of fire”. Tikai loģiski, ka mēs gribējām kādā no tādiem arī uzkāpt, un apiet 3km apkārt pa krātera malu, kas arī izdevās.
Tur izskatījās šādi:

Pārgājiena maršrutu var apskatīt šeit.

Starp citu tajā dienā piedzīvoju vienu patriotisku momentu, un vienu nepatriotisku. Pirmais bija kad 91.5 Indonesia KISS FM skanēja Prāta Vētras “Maybe”. Otrais bija kad pagaršoju pie vulkāna audzētās vietējās zemenes – mūsu zemenes es vairs nekad neēdīšu ar tādām pašām emocijām kā agrāk. Šīs zemenes bija tik pasakaini saldas un sulīgas kā nekas iepriekš Latvijā garšots. Tagad iedomājoties bērnībā ēstās zemenes ar cukuru un pienu gandrīz smieklīgi paliek. Zemenēm cukurs?

10 Comments on “Ring of fire

  1. gan jau tās nebija nekādies netīšām iesējušās ģenētiski modificētas sēklas ?tur gan jau ka tālu no civilizācijas bija tas vulkāns

  2. Nu nau jau nekāds brīnums par Indonēzijas zemeņu saldumu. Indonēzija atrodas ap ekvatoru, tur noteikti saule spīd daudz vairāk nekā pie mums. Pie mums ikviens auglis būs skābāks, nekā ekvivalents dienvidos audzis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.