Politics

Par ko balsot?

Esmu dzirdējis, ka kaut kad drīzumā tuvojoties velēšanas, un atkal priekšā ir lielā dilemma, par kuru no ļaunumiem tad šoreiz balsot.
Atcerējos, ka man kādreiz mājās bija šāda te figūriņa, kura attēlo trīs mērkaķus, viens neredz ļaunumu, viens nedzird ļaunumu un viens nerunā par ļaunumu, un uzreiz radās asociācija ar mūsu lielajām partiju apvienībām.

Par to pašu runājot – braucu es šodien ar velosipēdu uz darbu, un pie septītās videnes man pretī lūkojas gigantisks reketieru paskata tips (SC priekšvēlēšanu plakāts pa visu mājas sienu). Nu klasisks bullis-reketieris. Visu mājas sienu nosedz, ar sarauktu pieri, stīvu stāju, caururbjošu skatienu.

Virsū rakstīts “Vai par šādu dzīvi tu balsoji pirms četriem gadiem?”

Hmm …

Man radās galvā uzreiz pat trīs varianti, kas ar to ir domāts, none of them pretty:

 • Vai tu pirms četriem gadiem balsoji par reketu, kurš mums tagad kontrolē visu visapkārt?” Neko tādu neesmu pamanījis, droši vien tas nav īstais variants
 • Vai tu pirms četriem gadiem balsoji par to kas notiek šodien? Ne? Mūsu piedāvājumā – reketieru valdība!” Neizklausās ticami, noteikti nav īstais variants.
 • Vai tu pirms četriem gadiem balsoji par to ko balsoji? Tu kļūdijies! Mēs tev sekojam, un bullis-reketieris tev salauzīs rokas, ja nobalsosi par kādu citu!“. Man šķiet šis ir īstais.

26 Comments on “Par ko balsot?

 1. vai tev šķiet, ka ņirgāties par fiziski attīstītākiem cilvēkiem (tavā valodā – bullis-reketieris) ir normāla parādība? Tu taču mierīgi varēji nokāpt no sava velo, pieiet klāt tam tipam un pateikt visu to ko šeit esi sadricelējis. Un kāds gan tam vispār sakars ar vēlēšanām? :/

 2. Atvainojos, ja nebiju skaidrs savā aprakstā. Tas ko es redzēju, bija vēlēšanu plakāts pa visu mājas fasādi. Tas nebija cilvēks 🙂

 3. Ja godīgi, tad es arī par šo plakātu un saukli domāju un tas, ko izdomāju bija- jā, daudzi akli ticēja solījumiem un nobalsoja, saņemot šādu dzīvi. Tātad nevajag vēlreiz balsot par tiem pašiem.

  1. Tu jau uzrakstīji tāpāt kā SC tajā plakātā 🙂 Kādu tieši “šādu dzīvi” tu domāji ? Man ir labi.

 4. Apsveicu, Tu esi tipisks latvietis – kamēr pašam labi, par pārējo vienalga, neko nevajag aiztikt un mainīt. Šajā ziņa es domāju tā mērkaķu bildīte attiecas tieši uz tevi. Bet nu protams nejau SC būs tas, kas mūs glābs..

 5. 😀
  Tu jau būsi viens no tiem, kuriem vajag pacelt sarkasma karodziņu, katru reizi kad tāds tiek lietots

 6. Paldies! Protams, biju šito tipāžu pamanījis. Es pilnīgi noteikti nebalsoju par šo nesimpātisko tipu kretīniskajā spīdīgajā uzvalciņā. Viņi piedāvā pārbaudīt, vai es tomēr nejauši neesmu to izdarījis? Pēc ārzemju parauga dažādai tehnikai, mūsu vēlēšanu sarakstiem vajadzētu pielikt brīdinājumus. Piemēram: SC – Uzmanību! Var saturēt kuiļus zīda uzvalciņos. PPL – Uzmanību!Kukuļņēmēju saturs ne lielāks par 50%. V – Uzmanību!Nezināmas izcelsmes piejaukumi!

 7. Normis precīzi trāpījis. CVK lapā par to puisi var atrast papildus info. SIA “Karavīrs”, valdes priekšsēdētājs. Pārvietojas ar Mercedes Benz GL550. Vienmēr esmu brīnijies, kā var nosaukt apsardzes firmu par Karavīrs. Esmu brīnijies arī kā var uzlikt savu ģīmi uz sienas ar tādu tekstu.Tagad atviegloti varu abas šīs mīklas apvienot vienā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.