Notes

Spameri!

Twitter sākuši apgūt visi. Sākumā mediji, tad dažādu portālu uzturētāji, un tagad jau mazie uzņēmēji. Protams ne jau lai rakstītu kā šodien kafija garšo, vai kurā no ausīm pīkst. Lai spamotu.
Galvenais, ko nesaprot šie cilvēki, kas atver dīvainos twitter kontus ir – twitterī lietotājs PATS izvēlas ko lasīt, neviens tavus rakstus neredzēs, NEVIENS. Dārgais uzņēmēj, tu vari savā nodabā spamot cik tev uziet, varbūt tev sāks sekot kādi desmit tautieši tīri ziņkāres dzīti, bet tiklīdz tu sāksi spamot par saviem pakalpojumiem, tevi bloķēs.

Twitter taču nav e-pasts. E-pastu saņemsi gribi vai ne, pēc tam vēstules pašam jādzēš un jāšķiro. Bet Twiter is otrādāk, tu piesakies tam ko vēlies lasīt. Iedomājieties to kā nepieejamu, slēgtu pasta kastīti, kurā nāk tikai abonētie žurnāli, un pa kluso tavu reklāmu tur neviens neiemetīs. Tikpat labi sēdiet savā birojā un pret sienu runājiet reklāmas tekstus, tas būs tik pat iedarbīgi!

Bet nē, to neviens nesaprot, un katru dienu man nāk paziņojumi “tev tagad seko TIO, tev tagad seko DRAUGIEM”. Sekojiet sekojiet! Tas ka jūs sekojat man, pilnīgi nekādi nenozīmē ka es no jums saņemšu kaut vienu ziņu.

Un tad vēl protams tradicionālie spami. Pēdējā mēneša laikā ļoti izmisīgi pastkastē birst iekšā visbezkaunīgākās politiskās reklāmas no anonīmām Gmail adresēm. Sākumā kautkādi itkā-studenti rīkoja aptaujas, tagad itkā-mājsaimniece raksta visai latvijai par to ka viņai nepatīk ka spēlējas ar ēdienu (pīrāgiem). Man gmailā ir poga “mark as spam”, un jūsu pastus es nelasu.

Vai tiešām Latvija drīz nonāks Nigērijas līmenī? Vai tiešām mūsu uzņēmēji ir tik STULBI un uzskata, ka spams kādu interesē?

Es _NEKAD_ neko nepirktu no kompānijas kas ir sūtijusi spamu pēc nopirktas adrešu datubāzes! Partija kas atsūta man spamu, momentā krītas reitingā par vairākām vietām, jo tā ir netīrā reklāma, jūs noveļaties līdz slotu tirgotāju līmenim, paliekat par čigāniem tirgū, par bomžiem stacijas tunelī!

12 Comments on “Spameri!

  1. Vai arī var twitter uzstādījumos izķeksēt lai nesūta e-pastus par jauniem sekotājiem.Vēl ir tāda lieta, ka šie foršie cilvēki rādās sekotāju sarakstā, no turienes viņus var dabūt ārā bloķējot.

  2. Jā man gmail arī pēdējā laikā apsēsts, bet uzliku filtru.. par twīteri, vienkārši bloķe un viss.. saki paldies, ka uz telefonu neviens nezvana, man tagad tāda problēma :DD nezinu no kurienes spameri uzzina tās adreses un numm…

  3. Tā kā es vēl neesmu tviterī un man neviens neseko, tad tik gribēju jautāt- vai tad tik slikti ir? Vai tad neviens no MUV uzņēmumiem netvitero prātīgi un sakarīgi? Nu tā, lai būtu gan interesanti un lai arī spams nelien pa visām vīlēm ārā…
    P.S.
    Epastā man gan neviens neko nesūta… laikam esmu pārāk nenozīmīgs tipiņš. Vai arī viss pa taisno satek iekš mēstuļu kastes 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.