Notes

Bye bye, defender, goodbye

Vakardien kārtējo reizi izbaudijām futūristisko CSDD. Ja visās citās Latvijas iestādēs valda padomju laiku attieksme un birokrātija (“visās” un “vienmēr” ir mani mīļākie vārdi, nepiekasīties), tad CSDD vienkārši atsver tās visas kopā, ar savu mega organizētību, ka sajūties gluži kā uz citas planētas.
Braucām pārreģistrēt savu pārdoto auto uz jaunu īpašnieku. Ieejam iekšā un nospiežam podziņu “kase”. Momentā iedegas numuriņš, jo lodziņu tur netrūkst. Pie lodziņa:

mēs: mainīsim auto īpašnieku
tante: Tehniskā pase un jaunā īpašnieka pase.
tante: paldies, 94 Lati lūdzu. čeks
mēs: paldies

Ejam uz reģistrāciju turpat netālu, spiežam pogu “reģistrācija”, iedegas numuriņš. Ejam iekšā. Tehnisko pasi lūdzu. Viss, paldies! Kopumā process aizņēma ne vairāk par kādām 6-7 minūtēm sākot no ieiešanas ēkā.

Izgājām ārā un sajutāmies bišku bēdīgi. Viss, Defender ir pārdots un pazudis uz visiem laikiem. Ja vien kādā nākotnē es sev nenopirkšu mazu, vecu, sarūsējušu Defender priekš pabraukāšanās pa mežiem.

20 Comments on “Bye bye, defender, goodbye

  1. par reģistrāciju ? nevar būt 🙂
    apskaties cenu lapu csdd.lv, turklāt tas ir atkarīgs arī no auto markas un svara utt. edit: izskatās ka tas bija kopā ar ceļa nodokli.

  2. nu jaa, atceros onkulis vel gribeja pats maksat, bet nu teicu, ka tas uz mani. :)klau, pie viena… gribetu Elzinai fotosesiju, kadas cenas un vai 4 meneshus jaunu razbainieku uznjemtos fochet? 🙂

  3. Auto tika gandrīz iznīcināts avārijā, un remontēt mums likās pārāk grūti un sarežģīti. Nācās pa lēto atdot kādam kas to grib darīt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.