Diary

7 lietas

Sākotnēji gribēju ierakstīt tikai un vienīgi to, kas sekos lejā pēc šiem septiņiem punktiem, bet noturējos. Bet ņemiet vērā, ka es goda vārds ienīstu ķēžu vēstules, un apakšā esošo tekstu atbildu to sūtītājiem (teksts nav mans).
Labi, īstie septiņi punkti. Kas man īsti ir jāraksta?

 1. Neesmu gājis otrajā un ceturtajā klasēs. Otrajā tapēc, ka mani pārvietojot uz Ziemeļvalstu Ģimnāziju no Āgenskalna Ģimnāzijas, izrādijās ka tur 2. klases līmenis ir par zemu, un es tiku apgreidots. Pēc tam pārceļot mani atpakaļ uz Āgenskalna Ģimnāziju, nācās iet vēlreiz 3. klasē, bet nu vismaz kopā ar jau iepriekš iepazītajiem klasesbiedriem. 4. Klases ĀĢ vispār nav.
 2. Pirms daudziem gadiem iesāku studēt Filozofijas fakultātē. Tur, tapēc ka kukuļdevēji moderno valodu fakultātē izspieda mani no niecīgā budžeta saraksta, un es gribēju kaut kur mācīties par brīvu. Par to es biju visai šokēts, jo iestājeksāmenā man bija liekas 980 no 1000. Tāpat arī arī tie Filozofi labi nebeidzās, jo filozofijas fakultāte priekš manis bija daudz par garlaicīgu, un rezultātā es aizgāju strādāt tur kur strādāju joprojām, un esmu ieguvis arī visas savas zināšanas. Līdz ar to man nav augstākās izglītības. Bet es pēc tā īpaši neskumstu.
 3. Kā jau rakstīju, nopietna darba vieta man ir bijusi tikai viena, šeit jau strādāju astoņus gadus, un tā kā no apakšas esmu ticis līdz visai atbildīgam amatam lielā starptautiskā kompānijā, nekur īsti prom arī neprasās.
 4. Pirmo reizi fotografēju ar tēta Zenit, un tētis man arī iemācija attīstīt filmiņas un taisīt vannasistabā bildes. Tas bija vājprātīgi sen, un es neko īsti neatceros no tā laika. Pēc tam atbrauca man ciemos onkulis no vācijas ar kautkādu EOS 5 un es no tā laika zemapziņā esmu gribējis būt par fotogrāfu. To EOS protams viņš man neatdeva, un mans pirmais reālais aparāts jau bija daudz vēlāk ziepītis Canon Powershot S45
 5. Nekad nēesmu smēķējis, vai lietojis alkoholu. Okei, esmu izdzēris pudeli alus vienreiz, kautkad pirms gada. Nevarētu teikt, ka man tas īpaši garšotu. Kopumā dzīves laikā izlietotā alkohola daudzums man droši vien ir ap litru, tas ieskaitot to alus pudeli, un tos pāris pagaršošanas malkus kas sasummē otru pusi litra pa visiem daudzajiem gadiem kopš bērnības. Kapēc? Laikam gribēju pierādīt vecākiem ka tas ir iespējams. Ne jau tapēc, ka viņi būtu labais vai sliktais piemērs, man vienkārši gribējās kautko pierādīt. Tas pats ar smēķēšanu.
 6. Vidusskolas laikos ar draugu (nu jau arī kolēģi) iemācijāmies pa dial-up interneta pieslēgumu meklēt atvērtās failu šāres, windows folderī atrast paroļu failu, un rezultātā lietot Latnet internetu par brīvu (tikai par telefona sarunu bija jāmaksā). Vispār atcerotie ko tik mēs tajos laikos nedarījām paliek nedaudz bail, jo liela daļa no tā man šodien liekas “par traku”.
 7. Pirmā reālā grāmata, kuru izlasīju, un atceros joprojām, ir R. L. Stīvensona Bagātību sala. Izlasīju septiņu gadu vecumā. Bērnībā daudz lasīju grāmatas, un daudz klaiņoju apkārt pa rajonu kurinādams ugunskurus un taisot štābiņus kokos. Dīvaini ka tādas lietas ir savienojamas. Joprojām kādās 4 bibliotēkās man ir neatdoti parādi.

Man laikam jāturpina ķēdes vēstule, tapēc lūgtum sarakstus Kaže, Lienča, Sergejs, Ieva

Un te ir tas, ko es parasti atbildu uz ķēžu vēstulēm:

Sveikiņi, mani sauc Basmati Kazārs. Es ciešu no retām un nāvējošām slimībām, sliktām atzīmēm manos galaeksāmenos, ārprātīgas nevainības, bailēm tapt nolaupītam un bailēm no tā, ka man izdarīs ana.alo nāvessodu uz elektriskā krēsla, un
visvairāk es ciešu no vainas apziņas, ka nēsmu forvardējis 50 miļonu nolāpītu ķēdes vēstuļu [čain letters], ko man nosūtījuši cilvēki, kas patiešām tic, ka ja tu tās pārsūtīsi tālāk, tad nabadzīga 6 gadus veca meitene no Arkanzasas, kam krūtis aug uz pieres, saņems pietiekoši daudz naudas, lai nōperētu tās nost, pirms viņas tizlie amerikāņu sencīši pārdos viņu ceļojošam kropļu šovam.

Vai tu patiešām tici, ka Bils Geitss taisās maksāt tev un visiem pārējiem, kas pārsūta “viņa” emailu, pa $1000? Cik īsti stulbs tu esi? Ōōh, paskat tik! Ja tu lasīsi tālāk šo vēstuli un iedomāsies kādu vēlēšanos, tevi ir garantēta kniebšanās ar visām Playboy modelēm pēc kārtas izvēles secībā!

Sūdu bedre, vienvārdsakot.

Tātad pamatā, šī vēstule ir liels EJ D.I.R.S.T visiem cilvēkiem tālajā pasaulē, kam nav nekā labāka ko darīt, kā pārsūtīt man idiotiskus Čain Letterus. Varbūt mazie ļauni čainletteru rūķīši pa nakti ielavīsies manā dzīvoklī un sadistiski izvaros mani, jo es nēsmu turpinājis čainletteri, ko iesāka Jēzus 5.gadsimtā pirms mūsu ēras un ko ieveda šai valstī Mayfloveras svētceļnieki, un, ja šī ķēdes vēstule turpināsies līdz 2005. gadam, tad tā iekļūs Ginesa rekordu grāmatā kā ilgākais nepārtrauktais stulbības un idiotisma periods.

Ja tu taisies kaut ko pārsūtīt, sūti kautko nu vismaz mazliet interesantu. Es esmu redzējis visus šos “pārsūti šo vēstuli 50 saviem tuvākajiem draugiem, un šī nabaga salauztā cilvēka parodija kaut kādā veidā saņems nelielu naudiņu no kādas augstākstāvošas būtnes” ap 90 reizēm. Man pie pakaļas.

Izrādi mazliet inteliģences, un padomā, ko tu īsti iegūsti, pārsūtīdams šo vēstuli. Ir iespēja, ka tikai savu nepopularitāti.

——————[ 4 PAMATA ČAINLETTERU TIPI: ]——————

==[ ČainLettera 1. tips: ]==

(brauc uz leju)

Iedomājies kādu vēlēšanos!

Nē, patiešām, iedomājies taču!

Nu padomā pats, viņa taču nekad ar tevi negribēs saieties!!!

Iedomājies kaut ko citu!!!

Taču ne jau to, tu perversais tips!

Vai tavs pirksts vēl nav noguris? 😉

STOP!!!!
Vai nebija jautri? 🙂

Es ceru, ka tu iedomājies kādu KĀRTĪGU vēlēsjanos 🙂

Tagad, lai tu justo vainīgs, lūk ko es darīšu. Vispirms, ja Tu nenosūtīsi šo vēstuli 3155 cilvēkiem tuvāko 5 sekunžu laikā, tevi izvaros traka aita un nosviedīs no debesskrāpja uz žilešu kaudzes.

Tā tas ir! Tāpēc, ka ŠĪ vēstule nav tāda, kā tās pārējās padjobkas, ŠĪ ir PATIESA! Patiešām!!! Lūk kā tas ir:

* aizsūti šo 1 personai
1 persona būs izbesīta uz tevi jo tu viņai nosūti stulbu
čainletteru.

* aizsūti šo 2 – 5 cilvēkiem:
2-5 cilvēki būs izbesīti uz tevi jo tu viņiem nosūti stulbu
čainletteru.

* aizsūti šo 5 – 10 cilvēkiem:
5-10 cilvēki būs izbesīti uz tevi jo tu viņiem nosūti stulbu
čainletteru.

* aizsūti šo 10 – 20 cilvēkiem:
Paldies!!!! Vēlu Veiksmi!!!!

==[ ČainLettera 2. tips: ]==

Sveiki, un paldies, ka lasāt ši vēstuli. Redziet, jums raksta izsalcis mazs zēns no Baklaliviatalaglūšenas, kam nav ne kājiņu, ne rociņu, ne vecāku, nav arī nevienas aitiņas. Šī mazā puisēna dzīvība varētu tikt izglābta, jo par katru šīs vēstules pārsūtīšanu, viens dolārs tiks ziedots Mazā – Izsalkušā – Bezkājainā – Bezrokainā – Bezaitu – Zēna – no – Baklaliviatala gl ūšenas Fondā. Oh, un atceries, ka mums nav ne mazākās iespējas saskaitīt, cik vēstules ir pārsūtītas, un šī īstenībā ir viena liela pilnīga sūdu čupa. Tā ka, uz priekšu.

Izsūti šo 5 cilvēkiem turpmāko 47 sekunžu laikā. Āa, un atgādinājums – ja tu dēļ pārskatīšanās aizsūtīsi 4 vai 6 cilvēkiem, tu acumirklī mirsi. Paldies vēlreiz!

==[ ČainLettera 3. tips: ]==

Sveikiņi!! Šis čainletters ir sācies jau 1897. gadā. Tas ir pilnīgi neticami, jo tai laikā vēl nebija emaila, un droši vien, ka nebija tik daudz bēdīgu jefiņu, kam nav nekā labāka, ko darīt. Lūk kā tas notiek: Nosūti šo vēstuli 15067 cilvēkiem nākošo 7 minūšu laikā, vai kaut kas drausmīgs notiks ar tevi piemēram:

Šaušalīgs šausmu stāsts #1:

Miranda Pinsleja sestdienā nāca mājās no skolas. Viņa nesen bija saņēmusi sjo vēstuli, un noignorēja to. Viņai aizķērās kāja aiz plaisas trotuārā, viņa iekrita atvērtajā kanalizācijas lūkā, tika aizrauta pa notekcauruli, kamēr apkārt plūdoja sūdi, un galu galā viņa izlidoja ārā caur ūdenskritumu. Viņa ne tikai drausmīgi smirdēja, bet arī nomira. TAS VARĒTU NOTIKT ARĪ AR TEVI!

Šaušalīgs šausmu stāsts #2:

Deksters Bips, 13gadīgs zēns, saņēma čainletteri, un ignorēja to. Vēlāk tai pat dienā viņu un viņa draugu notrieca mašīna. Abi nomira un tika aizsūtīti uz elli, kur viņi tikai nolādēti un tagad viņiem katru dienu mūžīgi mūžos jāēd mazi mīļi kaķēni. TAS VARĒTU NOTIKT ARĪ AR TEVI! Atceries, ka tavs gals varētu būt tieši tāds, kā Pinslejai un Bipam. Tikai aizsūti šo vēstuli saviem draugiem-lūzeriem, un viss būs kārtībā.

==[ ČainLettera 4. tips: ]==

It kā tev būtu kāda starpība, te ir manis sarakstīts dzejolis. Aizsūti to visiem saviem draugiem. Draugi, Draugs ir kāds, kas vienmēr tavā pusē ir. Draugs ir kāds, kas ir tavā pusē, pat ja tu smirdi kā sūds un tava elpa ož tipa tu būtu kaķu barību ēdis. Draugs ir kāds, kam tu patīc, neskatoties uz to, ka tu izskaties, itkā sastāvētu no daudziem pakaļas caurumiem. Draugs ir kāds, kas nomazgā tevi, pēc tam kad tu esi apvēmies. Draugs ir kāds, kas paliek augšā visu nakti, kamēr tu skaļā balsī gaudo par savu bēdīgo, bēdīgo dzīvi. Draugs ir kāds, kas tēlo, ka tu viņam patīc, kaut arī patiesībā uzskata, ka tevi vajadzēto izvarot traku mērkaķu baram, un tad tevi vajadzētu iesviest pie izsalkušiem asinssuņiem. Draugs ir kāds, kas izberž tavu tualeti, izsūc to ar putekļusūcēju, paņem čeku un aiziet un īsti nemāk angliski…
* nē, atvaino, tā ir apkopēja.

Draugs NAV kāds, kas aizsūta tev čainletteri jo viņš grib lai viņa sapnis par bagātību īstenotos. Un tagad pārsūuti šo vēstuli!!! Ja nepārsūtīsi, tev tavā mūžā nekad nebūs vairs seksa!!! Doma skaidra?

12 Comments on “7 lietas

 1. Pēc vēstules satura varu vienīgi secināt, ka atbildes autors ir vīlies čainleteru sūtītājs, kas ir izsūtijis miljoniem tādu un nav neko saņēmis atpakaļ, kā tikai savu čainleteru no saviem aprobežotajiem draugiem, kas arī sūta un saņem čainleterus.
  Padomā, sūtot to atbildi, tu neko nepanāksi, jo tas cilvēks, kas tev sūtīja ir aprobežots un tā vai tā neko no tā nesapratīs kā tikai to, ka tu pats esi aprobežots.

  Čainleters ir viena no tām lietam ko klusām pārvieto uz “trash” mapīti un tad piespied empty trash. Un tagad vari ar smaidu paskatīties savā adrešu grāmatiņā ar e-pasta adresēm un saskaitīt, cik cilvēki būs laimīgāki tikai no tā, ka nesaņēma ziņu ko tu saņēmi.

  Iedomājies – sūtītājam tu biji pirmais upuris.

 2. […] Toms Krist2ps Šulcs Fest aļa wot Onkulis Bumbieris Kidijs Nuucha Jeremy Broka Mcenroy Perkons Sapnis Mazais Krišjānis Zuu Trakais salavecis Konrāds J. Savējais Guntis dk Mfz Lodzinjsh Rekets […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.