Movie - Review

Resident Evil 3: Extinction

Kamēr Nora ir komandējumā, es skatos iekrājušās zombiju filmas.
Ja 28 Weeks ir tāda drūma un bezcerīga eiropas stila spriedzes filma, tad šī ir pavisam citas kategorijas. Sākums likās intriģējošs, arī uzfilmēts daudz smukāk un grandiozāk – būtībā jau holivudiskāk. Sižetā tiek stāstīts par to kas notika pēc otrās daļas – vīruss pārņēmis visu pasauli, lielākā daļa pārvērtušies par zombijiem, tikai lielie ļaunie zinātnieki sēž zem zemes kautkādā zinātnes kompleksā, un cenšas pieradināt zombijus.

Neskaitot smukos skatus, smuko aktrisi un brīžiem labos specefektus – Filma ir pilnīgs mēsls. Iedomājieties krustojumu starp Superman, Tomb Raider un Army of Darkness.

Šajā filmā netrūkst salkanu mīlas ainu kurām nav sakara ar sižetu, absurdu, uzreiz atpazīstamo, nolemto tēlu rīcību, neiespējamu supervaroņu stila action, heavy metal skaņas celiņu un protams – gumijotu zombiju. Ļaunie zinātnieki uzskatās pēc krievu mafijas un staigā saulesbrillēs arī savos pagrabos, visi brauc ar Hummer arī ja filmā tiek pateikts ka benzīna īpaši nav, galvenā varone lec trīskāršus salto, lai demonstratīvi nocirstu galvas vairākiem zombijiem uzreiz, un … wait for it … viņai ir supervaroņa spējas.

Te trūkst tikai ninzju ar elektriskajām ģitārām.

Divnieks, un tikai par minētajiem smukumiem.

8 Comments on “Resident Evil 3: Extinction

  1. Tu aizmirsi pieminēt vienu burvīgu “fīču” – filma ir bez beigām. Skatoties šo filmu es gaidīju, ka sāksies masveida actions, kurš pieliks punktu tām visām zombijošanām – tā arī nesagaidīju. Precīzi jau vairs neatceros, bet zinu tikai to, ka pēc šīs filmas noskatīšanās mani pārņēma pusstundu ilgs šoks par to ka filma apstājās nepabeigta…

  2. Kā lai zin kas ir sūds un kas nav? 🙂 es skatījos pieejamās filmas, ne jau nu ar nodomu meklēju tieši zombiju filmas. Neesmu jau fans.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.