Movie - Review

I Am Legend

Mani parasti saista dažādas distopijas filmas un grāmatas (1984, Blade Runner, Laika mašīna utt) tāpēc arī šīs filmas treileris izraisīja interesi. “The Last man on earth” bija teikts treilerī un tik attēlots kā Vils Smits brauc ar jaunu mašīnu pa tukšām Ņujorkas ielām. Skaisti.
Beigās filma izrādijās visai viduvēja zombiju filma. Nu jā, tehniski tie nebija zombiji, un viņa bija nedaudz labāka par tādu vidējo Resident Evil stila filmu, bet kas mani pievīla bija mūsdienu standartiem neatbilstošā datorgrafika kas izmantota zombiju atveidošanai, kā arī visai standartiskais sižets. Visu cieņu tiem kas uztaisīja tukšas NY ielas, tie cilvēki bija labi pastrādājuši, bet liekas personāžu atveidotāji bija nedaudz nokavējuši kautko un sameistaroja visu pēdējās minūtēs.

12 Comments on “I Am Legend

  1. Atzīšos man šī filma arī likās kā kārtējā zombiju filma ar daudz banālām lietām un niansēm. Labi, ka pirāti jau laikus piedāvāja DVD-ripu, vēl pirms parādīšanās kinoteātros, tā kā noskatījos filmu mājās un ietaupīju naudu, neaizejot uz kino.

  2. Zombijfilmas esmu iecienījis, bet šie ‘zombiji’ izskatījās gluži kā roboti no “I, Robot” un Vila Smita kārtējā sūdīgā tēlošana izgāza visu filmu.

  3. Resident evil ir skatāma Milas Jovovičas dēļ vien. I Am Legend – jau reklāma vien pateica, ka filma ir standarta zombijfilmas variants uz kuru nav vērts iet.

  4. Tā reklāma ko es skatījos pat nedeva norādes uz nekādiem zombijiem 🙂 Tā bija “teaser”. Man garās reklāmas īpaši nepatīk jo tās visu sižetu izstāsta

  5. tie taksh nebija zombiji, bet gan slimi cilvēki, kurus bija iespējams ārstēt un kā tādi viņi izskatījās ļoti cilvecīgi. Protams, atksaitot nenormālo kliegšanu un žokļa atliekšanos.
    Un tā bija vairāk kā drāma, nevis kaut kāds point and shot filma bez kādas jegas vispār. Kur ej un kačā līmeni pa līmenim slānot nost visu, kas kustās.

    Protams, bija savi gļuki un nejaukumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.