Latvia

Priecīga vēsts transporta sistēmas jomā

Šodien no rīta braucot trolejbusā uz darbu lasīju 5min (vienīgā avīze kuru reizēm lasu) un uzzināju labu lietu – ar pirmo martu arī trolejbusos būs kompostieri, turklāt biļetes tās pašas (nebūs jātur makā divu veidu papīriņi). Tas ir viens solis virzienā uz vienotu biļeti. Tiklīdz arī autobusos būs kompostieri, atliks tikai paziņot ka uzzīmogotais laiks 17:08 + 1 stunda ir derīgs visos transportos (nemaz neceru uz vairāk kā vienu stundu, esmu piezemēts). Es gan baidos par to ka mantkārīgā Rīgas Satiksme to nekad neizdarīs, bet vismaz šķēršļu josla sašaurinās.

8 Comments on “Priecīga vēsts transporta sistēmas jomā

  1. Jaa, dazhi sudzas, kad likvideja kompostierus, teica ka kondukturi ir baigi izdevigs projekts (tas vel 90 gadu sakuma).Vienotaa bilete vareetu but labs iemesls lai domatu par sabiedrisku transportu ka alternativu, bet tikmeer tas neaizies lidz autobusiem, no way.

  2. Cik esmu sapratis (pa ausu galam saklausījis), tad Rīgas Satiksme tuvāko gadu laikā plāno ieviest elektronisko biļeti un kompostieru atgriešanās esot piespiedu solis darbinieku trūkuma dēļ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.