Notes

Kārtējie tīņi

Vakar braucām vilcienā, un blakus apsēdās divi melnie tīņi. Nu džeks armijas zābakos ar kautkādu cradle of filth kreklu un gariem taisniem melniem matiem, kā arī meitene ar milzu šalli līdz zodam. Tad nu gāja vaļā, mēs blakus sēžot un klausoties knapi valdījām smieklus. Sarunas bija neaprakstāmas! Džeks stāsta “Iedomājies, es eju gar babītes šoseju, tumšs protams, man ausīs skan tāda bailīgā mūzika, nu tur – zini (atdarina skaņas, kautkādus sātanistu brēcienus), protams atstarotāja man nav, nafig tāds sūds, un zini bailīgi – mašīnas močī garām (atdarina mašīnu skaņu) un liekas ka tūlīt kāds durs dunci mugurā no krūmiem.” Pēc sarunas noprotam ka meitene mācās 10.klasē, bet džēks atstāts uz trešo gadu, mācās joprojām astotajā. Meičai protams ir savs stāsts par vidusskolu “Jā, visi pazīstamie palikuši dīvaini kautkādi, skolā vispār stulbi, skolotāji idioti, tikai to vien dara kā lai mums ieriebtu.” Džeks par dīvainajiem draugiem piekrīt (bet ņemot vērā ka Pirms astotās klases diez vai cilvēkiem ir īpaši izveidojies viedoklis par pasauli, visticamāk ka beidzot Viņi ir palikuši atšķirīgi un veido savu pasaules skatījumu). Džeks arī stāsta kā beidzot ticis vaļā no nesekmīgajām atzīmēm, un kā viņa korešs metis skolotājai ar krēslu, un rādijis Vidējo (demonstrē meitenei) piebilstot – nu jā, laist luni jau visās klasēs var, arī videnē, galvenais jāmāk mācīties (look who’s talking). Tas tāk stāstīt kā pie skolas bijusi Strelka ar 1.4m lieliem krieviem urlām, kuri nākuši sist viņa draugus. Pēc kautiņa Džeks aizgājis Draugos un Iekakājis tam urlam galerijās. Baigi kruta esot bijis, un urla viņu esot bloķējis tagad.

14 Comments on “Kārtējie tīņi

  1. Tā kā saruna noklausīta vilcienā, varu ticēt, ka tā ir patiesa :)Kāpēc šāda loģika? Tāpēc, ka pēc maniem novērojumiem vilciens ir galvenais transporta līdzeklis visu veidu dīvaiņiem un pokemoniem. Tikām tramvajā tipiskākās sarunas, ko nākas klausīties, ir starp dusmīgām tantiņām un kaut kādiem lohiem, kas nespēj piecelties kājās. God, kā es neciešu šīs sarunas!

  2. Labi, ka dzīvojoties pa RV1G nekas tāds nav dzirdēts, bet kad Talsos vēl mācījos, tad jau visādus gangsterus gadījās redzēt. Tagad tā mode mazliet pamainījusies.
    Bet vispār ik pa likam jau tramvajos arī var redzēt “krutos čaļus” klausoties dziesmas no mobīlā telefona skaļruņa 🙂

    Un beigās vēl piebildīšu, ka izklausās pēc baigās nepatikas pret tīņiem uznākšanas tev… Atceries tik vienu, visus nevar likt vienā maisiņā. Tāpatās ir arī daudz briesmīgu cilvēku tavā vecumā…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.