Notes - Travel

Buenos Aires, Argentina

flickr
Tipiskais skats no Hoteļa loga. Argentīnā pagaidām esmu redzējis vēl tikai daļu no Buenos Aires un neko citu, bet pilsēta ar saviem 12-20 miljoniem (dati atšķiras) iedzīvotāju un ekonomisko crash 2001. gadā ir diezgan novalkāta un blāva pilsēta. Rodas sajūta ka pilsētu uz pāris mēnešiem visi pametuši un tagad atgriezušies, kad viss ir sarūsējis un apputekļojies. Toties dēļ valūtas devalvācijas viss vietējais ir ļoti lēts, bet importētais – dārgs. Pilnīgi nopietni, bet ekonomikas ziņā šī pilsēta ir Latvijas nākotne, jo mūs pilnīgi līdzīgs crash sagaida tuvākajā laikā, noskaidrošu no vietējiem kā tieši viņi to izjuta. Pēc skatiem – nepavisam negribu piedzīvot.

Tā kā pēc izvilkšanas no kofera secināju ka laptopam 1/3 ekrāna ir sasista un nav lietojama, tad bildes grūti montēt vai apstrādāt. Līdz ar to kas nu ir, tas ir.

20 Comments on “Buenos Aires, Argentina

  1. normāli 🙂 mugursoma svēra pāri limitam jo bija pilna ar fototehniku. 30 stundu parbaucienā negribējās rokā nēsāt. a nekas, vismaz iemesls no windows atbrīvoties…

  2. Skats interesants, man liekas atgadina Kairu :)heh, es ceru ka tomeer mums nebus viss tik dramatiski ka bija Argentinai, jo viniem un mums ir dazhadas situaacija, bet neviens nevar zinaat.
    Hm, tur angliski vispaar kads mak runat, vai tikai spani ?

    kumpis, man liekas shis laptops vismaz vienu translatlantikas lidojumu iztureja bez nekadam probleemam un veel lidoja uz dazham “karstiem” punktiem, tikai tagad sasita.

  3. eeku “de”formeejuma zinjaa, es gribeetu teikt… 🙂 dazhas izskataas, ka tuulinj sabruks.
    bet par to ekonomiku interesanti. tieshaam apjautaaties dereetu, lai vismaz vareetu nepieljaut (indiviida, ne valsts liimenii) taas pashas kljuudas.

  4. Andrej, domā tak globāli, nevis egoistiski! Glāb valsti, nevis sevi! Ja N.R. atvedīs informāciju ar skaidrojumiem, kāpēc Argentīnā tie sūdi notika, mēs piestiprināsim sev pie drēbēm plakātus ar katastrofu vēstošiem tekstiem, noaudzēt bārdas (vai pielīmēt – atkarībā no dzimuma) un zvaniņus skandinot, skraidīsim gar Saeimas ēku, mēģinot kļūt par Latvijas Saulvežiem. Un vai tev nebūs kauns, ka tu paliksi malā un risināsi savas personīgās finansiālās problēmas?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.