22 Comments on “Latviju tīrāku?

 1. Nja lapa galiigi nav suudiiga, beediigi, tik ka adreses ieksh flash un jaagaida kameer katrs tas saraksts ielaadeejaas.

 2. MA, kojas meta ara no 9 stava :D, bet tiesham nezinu kur varetu tadu pienemt.
  Jurz, vai tad adreses nav zem kartes (man ir) ?

  Resurs ir labs.

 3. Izlasiiju, ka veco ledusskapi varu iesmeereet piegaadaataajam, it kaa tam vajadzeetu vinju pienjemt un peec tam normaalaa veidaa kaut kur noglabaat.

 4. Der, der. Tur jau arii izlasiiju par tiem ledusskapjiem. Jaauzprasa buus veikalaa, vai nesavaaks, ja nee ieshu uz citu veikalu. 🙂

 5. Pēc jaunajiem likumiem elektronikas veikaliem ir jānodrošina vecās tehnikas savākšana, citādi viņiem uzliks kautkādu dabas resursu nodokli. T.i. nezinu vai gadījumā pretī neprasīs jaunu nopirkt, bet principā visos tehnikas veikalos ņems pretī.

 6. man patiik shis te saitaa: “Šobrīd izlietotā metāla iepakojuma (konservu kārbas, skārda bundžas, metāla vāciņi u.c.) dalīta vākšana Rīgā nenotiek.”Bet istenibaa, tur daudz kaa nav. Piemeram, kur pie joda likt:
  1) Kzh maja bij gazes iekarta, kas silda uudeni;
  2) sadedzinajaam vecu gultu, no kuras paari palika atsperu konstrukcija

 7. Lielagabarītu atkritumu izvešana Rīgā notiek pēc vienošanās ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu par atsevišķu samaksu. Un cik tad taa maksa un kaa to saprast

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.