Notes

Harry Potter 7

Te nu viņa ir, manis paša, smukajā maisiņā pasniegtā grāmata:  dscf0800.jpg Izskatās ka esm paspējis 17 lappuses izlasīt vairākas stundas pirms amerikāņiem, kuriem 21. jūlijs vēl nav sācies (nu gan jau ir, bet veikali vēl būs ciet kādas 4 stundas). Latvijā gan mēs ar Gunu bijām divi no četriem (kopā) kas bija pasūtijuši 🙂  

16 Comments on “Harry Potter 7

 1. apsveicu! 🙂 tuvaakaas nedeeljas Normi varees terorizeet ar spoileru meegjinaajumiem.
  joks. bet ja nopietni, tad 1) nozheelojama LV aktivitaate, visticamaak taapeec, ka attiesiigaa auditorija anglju valodu zin tv reklaamu liimenii 2) ljoti reprezentabls iepakojums un kopeejais “izskats”. tiesa, visticamaak ieprieksheejaam arii gan jau naaca liidzi “iipashie” maisinji, bet taa kaa shis ir pirmais Potera origjinaals, ko redzu, tad vnk priecaajos.

 2. Interesanti, bet lasīt ir ļoti grūti. Man liekas vajadzēs vārdnīcu. Tas ne nav Murakami, sarežģīta leksika 🙁
  Iedomājies kā ies mazajām meitenītēm.

 3. nākamnedēļ ceturtdien, šķiet, uz vairākām dienām braukšu uz Rīgu.. varēšu tik ātri dabūt, lūdzulūdzu? 🙂 (bet nākamos, kas no Normunda aizņemsies, man nāksies brīdināt, ka es lasīšu aptuveni divas nedēļas…)

 4. Es ar pasūtīju, laikam gan par vēlu, jo saņemšu tikai nākamnedēļ.
  Dīvaini ka saki, ka HP angļu valoda ir grūta. Pamēģini palasīt Lord of the Rings angliski, tad gan vairs tā neteiksi. Man atkal šķiet, ka HP angļu valoda ir ļoti viegla un lasās daudz raitāk par n-to citu rakstnieku darbiem, vismaz ko es esmu lasījis.

 5. Kur Tev informācija ka tikai 4 pasūtījuši. Mana informācija, kura nāk no JR vadības ir tāda, ka līdz nedēļas sākumam bija pasūtījuši ~100, bet pēdējā nedēļā vēl ~100 nāca klāt… (ja runa iet par JR piedāvāto pre-order)

 6. Krampo – JR filiālē uz galda bija saraksts ar vārdiem, vajadzēja pie sava vārda parakstīties lai grāmatu saņemtu. Tas protams vienai filiālei, bet es neticu ka Olimpija tiešām ir tik mazapmeklēta 🙂

  Bubu – es pieļauju ka pirmās grāmatas bija vieglākas. Tici man, es angļu valodu pārzinu ļoti labi, un lasu ļoti daudz grāmatu. LOTR ir apmēram vienā līmenī ar šo te. Nepārprotiet, lasīt var normāli, bet valoda ir britiska un fantasy specifiska. Es lasu daudz Murakami, kur viss ir stipri vienkāršāk.

 7. Update: esmu pāri 100 lappusēm, un jāsaka ka pārspīlēju. Patiesībā nekas īpaši sarežģīts nav, iespējams vajadzēja pierast pie HP žargona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.