Diary

Pērnavas iela

Pērnavas iela joņo man garām, dodos uz netālu esošo pasta nodaļu. Kabatā man papīrs izdrukāts no Gmail, ar Western Union naudas saņemšanas kodu. Pirmais nopietnais honorārs! Pasta nodaļā aizpildu forma, aizfaksējas.
Gaidam.

Jafaksē vēlreiz – kļūda manā formā.

Gaidam.

Saņemu naudiņas, 52.35Ls par bildes izmantošanas tiesībām! Pastā iegāžas trīs aizdomīgi tipāži, tā ap sešdesmit, viena sieviete līdzi, pilnīgi pārdzērusies – nokrīt turpat un paliek. Es dodos projām, esmu pastā pavadījis jau pusstundu. Skrienu atpakaļ.

Paskrienot garām vienai no prostitūcijas pakalpojumus piedāvājošām dāmītēm, un pamanot nākamo pēc 100 metriem, es ievēroju interesantu plāksnīti pie vienas no mājām – Studenšu Korporācija Gundega. Vau!, pie sevis iesaucos – biju dzirdējis ka pakalpojumus slēpj zem masāžas saloniem vai klubiem, bet korporācijas? Savdabīga taktika un lokācijas izvēle. Esmu atpakaļ.

22 Comments on “Pērnavas iela

 1. Domaaju, ka Osis kaut ko nav sapratis. Normis vienkaarshi redzeeja sievietes uz paardoshanu blakus koorporaacijas eekai, kas pilniigi neko nenoziimee, vienkaarsha sagadiishanaas.

 2. Ja vinjas staaveetu pie Maximas, tad tu teiktu, ka vinjas maskeejaas zem taadas firmas?
  Bet par pirmo honoraaru. Apsveicu! 🙂

 3. kaa parasti – atljaushos iebilst 🙂
  sievieshu korporaacija nav organizaacija kuraa tuseejas feministes.

  tev kaut kaadi “jociigie” priekshtati… hmm… laikam jaapaskataas spogulii 😛

 4. Mikrotik jau ar atrodas Peernavas ielaa :)))))))) Starp citu kā līdz Jums var nokļūt no Chaka ielas?

 5. Pa vakariem tur nav tik traki, vieniigi kaut kur ap 9njiem vakaraa vareetu palikt biistami. Man ir pieseejushies gaishaa dienas laikaa, nebija nemaz vakars jaagaida. Galvenais netuvoties Peernavas ielas otrai pusei. No Chaka ielas liidz MT var nokljuut vienkaarshi – izkaap aaraa no troleja pieturas(Peernavas iela), mazliet uz priekshu, tad pa labi un turi kursu tikai taisni liidz atduries uz 46taa numura maajas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.