Lieliska filma, kārtējā nominācija. Filma par vienkāršu meiteni kas neseko līdzi modes žurnālu un dizaineru vārdiem, bet nonāk lielākā modes žurnāla direktores asistentes amatā. Itkā jau filmai nav nekā īpaša, ne milzu vēstījums, ne drāma, ne sižeta pavērsienu vai milzu romances, bet tomēr tā slīd un uzņemas tik viegli, ka vienkārši prieks. gluds un profesionāls režijas darbs.
nekaadas atshkiriibas! izlasi mineeto rakstu wikipeedijaa, tur ir noraade par reporteeshanu no marsa. kaada atshkiriiba notikumi attelotie ir reaali vai izdomaati? redzi to cilveekus un to darbiibas
izskatās pēc kārtējās situācijas, kur varu tev nepiekrist 🙂 manuprāt, absolūti tukša filma, kas velkas bezdievīgi ilgi ar augstu klišejiskuma līmeni. vienīgais, kas man patika, ir filmas nosaukums. viss pārējais – ļoti prognozējama morāle un bagātie arī raud.
nu kazhe tu mani nebeidz paarsteigt. turklaat intereses peec paskatiijos muusu ieprieksheejaas shada veida gaumes atshkiriibas – un iznaak ka tava gaume nesakriit ne tikai ar maneejo, bet arii ar visu paareejo. shai filmai ir vairaakas nominaacijas golden globes, peec polliem arii oskariem, un 77% fresh ieksh rottentomatoes. filmai nav jaabuut par emocionaali nestabiiliem gejiem, politiskaam konspiraacijaam vai slaveniem cilveekiem lai taa buutu laba. tai pat nav jaabuut nopietnai vai sarezhgiitai.
Es jau nesaku, ka filmai, lai tā būtu laba, jābūt nopietnai, gluži otrādi, taču šī konkrētā filma man patiešām laba nešķita. Un 3 nominācijas zelta globusiem mani nepārliecinās. Starp citu, Match Point, kas savukārt nepatika tev, pagājušogad dabūja 4 zelta globusu nominācijas, pretī 6.7 vidējam IMDb vērtējumam (Devil Wears Prada) tai ir 7.8 vidējais; un tā iekš rottentomatoes ir 79% fresh. Līdz ar to varu secināt, ka Tava gaume arī nesakrīt ar visu pārējo 🙂
Protams, visvairāk var šādā veidā secināt, ka pierādīt var jebko.
nu tad davai es gaidu no tevis kandidaatu pagajushaa gada labaakajai komeedijai 🙂 jo shii ir komeedijas kategorijaa (nu vismaz draama taa nav). ko borats? vai kada cita tiinju filma?
Kāpēc uzreiz Borats? Tajā pašā Golden Globes nominācijā ir arī “Thank You For Smoking” (kas gan principā ir 2005. gada filma, bet pirmizrādi piedzīvoja 2006. gadā). Vēl man patika “Man About Town”. Otrie Karību jūras pirāti jau arī bija komēdija. Turklāt es patiesībā diezgan švaki skatos jaunākās filmas, bet no filmām, kuras pagājušogad skatījos pirmo reizi, bija vesela kaudze komēdiju, kas man patika, tai skaitā: 8 sievietes
Šokolāde
I Heart Huckabees
Love Actually
Elizabethtown
Broken Flowers
The Royal Tenenbaums
The Adventures of Baron Munchausen
Four Weddings and a Funeral
utt.
Lai nu kas, bet komēdijas man patīk. Taču ne jau nu visas, un “Devil Wears Prada” patiesībā TIK tālu no tīņu komēdijas jau arī nav, jo dāmu romānu ekranizācijas nav nekas TIK kruts. Tad jau labāk Bridžita Džonsa (par kuru gan arī sajūsmā neesmu).
get real! neviena no tevis mineetajaam nav 2006 gada filma, iznjemot vienu filmu ar dzonu kliizu!
“Thank You For Smoking” 2005. gadā tika rādīta tikai festivālos; “Karību jūras pirāti” – 2006. gads. Par pārējām filmām jau biju rakstījis, ka tās ir vecas. Kā liecina mans faktoīds, esmu noskatījies apmēram 20 2006. gada filmas, tu tiešām gaidi, ka tur būs simtiem dažādu komēdiju?
nee, es gaidiju objektiivu viedokli!
starp citu es ieveeroju ka shitaas neaugliigaas filmu diskusijas vienmeer aizsaak kazhe, pie mana neitraalaa ieraksta iemetot kaadu negatiivisma devu. mazgaaju rokas nevainiibaa! 🙂 peace. fascineejoshi jau ir, bet paskatoties uz paareejo – arii visaa citaa mums gaumes atshkiras (deja vu, shads conclusion jau bija, un kazhe nakamajaa komentaaraa piemineeja lietas kas patiik mums abiem)
objektīvs viedoklis pēc definīcijas nav iespējams, jo tad tas vairs nav viedoklis, bet fakts.
pasaki to delfu komenteetaajiem, kas apliek siici 🙂 to vien raud kaa peec objektiivaaka viedoklja.
un neziku kas tev taa par definiiciju, bet objektiivs viedoklis ir ljoti iespeejams:
http://en.wikipedia.org/wiki/Objectivity_%28journalism%29
Objektīvs viedoklis var būt par notikumiem, bet ne par filmām, mūziku, grāmatām – jo tur primāras ir personīgās izjūtas. viena lieta ir objektīvi ziņot par karu Irākā, bet cita – par Britnijas Spīrsas koncertu Toronto.